MIAA Massachusetts High School Hockey

Week of February 5, 2019 View Tournaments

Date & Time Division Home Away Venue
Feb. 11, 8:00 PM Boys (3) Arlington Catholic Cougars (3) Lowell Catholic Crusaders Ed Burns Arena
Feb. 11, 8:00 PM Girls (6) St. Mary's Lynn Spartans (1) Marblehead Magicians Connery Memorial Arena
Feb. 11, 7:50 PM Girls (5) Wayland/Weston WarCats (2) Stoughton Black Knights MacDowell Ice Arena
Feb. 11, 7:40 PM Boys (1) Framingham Flyers (2) Hingham Harbormen Loring Arena
Feb. 11, 7:30 PM Boys (2) Acton-Boxboro Colonials (5) Billerica Indians Nashoba Valley Olympia
Feb. 11, 7:30 PM Boys (7) Attleboro Blue Bombardiers (0) East Boston Jets New England Sports Village
Feb. 11, 7:30 PM Boys (4) Burlington Red Devils (2) Walpole Rebels Burlington Ice Palace
Feb. 11, 7:30 PM Boys (11) Marblehead Magicians (4) Peabody Tanners O'Keefe Athletic Center Salem State
Feb. 11, 7:20 PM Boys (1) Beverly Panthers (4) Triton Vikings Raymond J. Bourque Arena
Feb. 11, 7:10 PM Girls (2) Watertown Raiders (4) Medford/Malden Mustangs John A. Ryan Arena
Feb. 11, 7:00 PM Boys (3) North Andover Scarlet Knights (0) Danvers Falcons Haverhill Valley Forum
Feb. 11, 6:15 PM Boys (8) BC High Eagles (2) Braintree Wamps Clark Athletic Center
Feb. 11, 6:00 PM Boys (7) Hudson Hawks (1) Concord-Carlisle Patriots New England Sports Center
Feb. 11, 5:25 PM Boys (0) St. Peter Marian Guardians (8) Bishop Fenwick Crusaders Hart Center
Feb. 11, 5:15 PM Boys (6) Nantucket Whalers (0) Upper Cape Tech Rams Nantucket Ice Skating Rink
Feb. 11, 5:00 PM Boys (5) Medford Mustangs (4) Wilmington Wildcats LoConte Rink
Feb. 11, 5:00 PM Boys (4) Greenfield Green Wave (2) Agawam Brownies Collins-Moylan Skating Arena
Feb. 11, 5:00 PM Girls (0) Hingham Harborwomen (4) Austin Prep Cougars Pilgrim Arena
Feb. 11, 5:00 PM Girls (9) Auburn Rockets (1) Shawsheen Rams Horgan Skating Arena
Feb. 11, 4:00 PM Boys (3) Assabet Aztecs (2) Oakmont/Narragansett Spartans Navin Arena
Feb. 10, 8:30 PM Boys (3) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs (1) Wareham/Carver Vikings Travis Roy Arena at Tabor Academy
Feb. 10, 7:30 PM Boys (2) Arlington Spy Ponders (2) Hingham Harbormen Warrior Ice Arena
Feb. 10, 6:00 PM Boys (2) Groton Dunstable Crusaders (3) Westfield Bombers Pratt School Rink
Feb. 10, 5:40 PM Girls (3) Medfield/Norton Warriors (1) King Philip Warriors Rodman Arena
Feb. 10, 5:20 PM Girls (11) Hingham Harborwomen (1) Quincy/North Quincy Red Raiders Pilgrim Arena
Feb. 10, 5:00 PM Boys (8) North Andover Scarlet Knights (0) North Reading Hornets Merrimack College
Feb. 10, 4:00 PM Boys (4) Dedham Marauders (4) Foxboro Warriors Noble & Greenough School
Feb. 10, 12:00 PM Boys (6) OBryant Tigers (0) East Boston Jets STERITI RINK, NORTH END
Feb. 10, 10:45 AM Girls (5) Auburn Rockets (1) Leominster/St. Bernard's Blue Devils Hart Center
Feb. 10, 8:00 AM Girls (1) Oakmont Spartans (6) St. Peter Marian Guardians Hart Center
Feb. 9, 8:30 PM Boys (0) Beverly Panthers (4) Gloucester Fishermen Raymond J. Bourque Arena
Feb. 9, 8:20 PM Boys (7) Coyle & Cassidy Warriors (0) Taunton Tigers Raynham IcePlex
Feb. 9, 8:15 PM Girls (7) Scituate Sailors (4) Bishop Stang Spartans The Bog
Feb. 9, 8:15 PM Girls (1) Canton Bulldogs (0) Mansfield/Oliver Ames/Foxboro Warriors Canton Ice House
Feb. 9, 8:10 PM Boys (1) Concord-Carlisle Patriots (9) Boston Latin Wolf Pack The Edge Sports Center
Feb. 9, 8:00 PM Boys (6) Cohasset Skippers (4) Rockland Bulldogs Connell Memorial Rink
Feb. 9, 8:00 PM Girls (3) Oakmont Spartans (3) Shawsheen Rams Iorio Arena
Feb. 9, 8:00 PM Boys (7) Upper Cape Tech Rams (0) East Bridgewater Vikings Gallo Arena
Feb. 9, 8:00 PM Boys (4) Arlington Catholic Cougars (1) Archbishop Williams Bishops Ed Burns Arena
Feb. 9, 8:00 PM Boys (1) Austin Prep Cougars (0) St. Mary's Lynn Spartans Stoneham Arena
Feb. 9, 8:00 PM Girls (0) Plymouth Blue Eagles (2) Duxbury Dragons Armstrong Arena
Feb. 9, 7:50 PM Girls (3) Masconomet Chieftains (2) Peabody/Lynnfield Tanners Lawrence Valley Forum
Feb. 9, 7:50 PM Boys (0) Central Catholic Raiders (2) Andover Golden Warriors Ice Center Rink
Feb. 9, 7:50 PM Boys (4) Blue Hills Warriors (3) Nashoba Tech Vikings Zapustas Arena
Feb. 9, 7:45 PM Boys (5) Reading Rockets (1) Woburn Tanners Burbank Ice Arena
Feb. 9, 7:40 PM Boys (0) King Philip Warriors (3) North Attleboro Red Rocketeers Foxboro Sports Center
Feb. 9, 7:40 PM Girls (4) Wellesley Raiders (0) Newton North/South Tigers Babson Skating Center
Feb. 9, 7:40 PM Girls (7) Ursuline Academy Bears (1) Quincy/North Quincy Red Raiders Jim Roche Community Arena
Feb. 9, 7:30 PM Boys (5) Acton-Boxboro Colonials (3) Westboro Rangers Nashoba Valley Olympia
Feb. 9, 7:30 PM Boys (5) Diman Bengals (3) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders Driscoll Arena
Feb. 9, 7:30 PM Boys (2) Minuteman Mustangs (6) St. Peter Marian Guardians Valley Sports Arena
Feb. 9, 7:20 PM Girls (4) Natick Red Hawks (1) Framingham Flyers Chase Arena
Feb. 9, 7:15 PM Girls (1) Central Catholic Raiders (7) Lincoln-Sudbury Warriors Ice Center Rink
Feb. 9, 7:15 PM Boys (2) Norwell Clippers (2) Medford Mustangs The Bog
Feb. 9, 7:00 PM Boys (2) Methuen Rangers (0) Haverhill Hillies Methuen High School Rink
Feb. 9, 7:00 PM Boys (1) Hamilton-Wenham Generals (1) Essex Tech Hawks Johnson Hockey Rink
Feb. 9, 7:00 PM Boys (4) Billerica Indians (2) Chelmsford Lions Hallenborg Memorial Pavilion
Feb. 9, 6:50 PM Boys (4) Lowell Catholic Crusaders (3) St. John Paul II Lions Chelmsford Forum
Feb. 9, 6:50 PM Boys (4) Framingham Flyers (1) Natick Red Hawks Loring Arena
Feb. 9, 6:40 PM Boys (5) Quincy Presidents (2) North Quincy Red Raiders Quincy Youth Arena
Feb. 9, 6:30 PM Boys (2) Greenfield Green Wave (0) Assabet Aztecs Collins-Moylan Skating Arena
Feb. 9, 6:30 PM Girls (10) Shrewsbury Colonials (2) Leominster/St. Bernard's Blue Devils NorthStar Youth Forum
Feb. 9, 6:20 PM Boys (1) Lexington Minutemen (5) Arlington Spy Ponders The Edge Sports Center
Feb. 9, 6:20 PM Boys (2) St. John's Shrewsbury Pioneers (5) St. John's Prep Eagles New England Sports Center
Feb. 9, 6:15 PM Girls (1) Westwood Wolverines (1) Norwood Mustangs Canton Ice House
Feb. 9, 6:05 PM Boys (1) Amesbury Indians (4) Pentucket Sachems Haverhill Valley Forum
Feb. 9, 6:00 PM Girls (6) Austin Prep Cougars (1) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars Essex Sports Center
Feb. 9, 6:00 PM Boys (8) Bishop Fenwick Crusaders (0) Matignon Warriors McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 9, 6:00 PM Boys (2) Oakmont/Narragansett Spartans (2) West Springfield Terriers Iorio Arena
Feb. 9, 6:00 PM Boys (1) Milton Wildcats (1) Weymouth Wildcats Ulin Memorial Rink
Feb. 9, 6:00 PM Girls (8) Stoneham Spartans (0) Burlington Red Devils Stoneham Arena
Feb. 9, 6:00 PM Boys (0) Shrewsbury Colonials (5) Canton Bulldogs NorthStar Youth Forum
Feb. 9, 6:00 PM Boys (3) Nauset Warriors (1) Sandwich Blue Knights Charles Moore Arena
Feb. 9, 6:00 PM Boys (8) Oliver Ames Tigers (1) Brockton Boxers Asiaf Skating Arena
Feb. 9, 6:00 PM Boys (2) Wareham/Carver Vikings (1) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons Gallo Arena
Feb. 9, 6:00 PM Girls (2) Concord-Carlisle Patriots (2) Algonquin/Hudson Tomahawks The Edge Sports Center
Feb. 9, 6:00 PM Boys (2) South Hadley/Holyoke Tigers (3) Belchertown Orioles Fitzpatrick Rink
Feb. 9, 6:00 PM Girls (0) St. Joseph Prep/Mount Alvernia The Phoenix (7) Matignon Warriors Warrior Ice Arena
Feb. 9, 6:00 PM Girls (1) Needham Rockets (3) Braintree Wamps Babson Skating Center
Feb. 9, 6:00 PM Girls (0) Arlington Catholic Cougars (5) St. Mary's Lynn Spartans Ed Burns Arena
Feb. 9, 6:00 PM Boys (0) Rockport/Manchester Essex Vikings (5) Swampscott Big Blue Dorothy Talbot Rink
Feb. 9, 6:00 PM Girls (2) Reading Rockets (2) Woburn Tanners Burbank Ice Arena
Feb. 9, 5:30 PM Girls (5) Barnstable Red Raiders (1) Cohasset/Hanover Skippers Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 9, 5:30 PM Girls (1) Dover-Sherborn/Hopkinton Raiders (5) Dedham Marauders Blackstone Valley Ice Arena
Feb. 9, 5:20 PM Girls (1) Cambridge/Somerville Falcons (1) Waltham Hawks Simoni Skating Rink
Feb. 9, 5:15 PM Boys (2) Duxbury Dragons (1) Whitman-Hanson Panthers The Bog
Feb. 9, 5:00 PM Girls (3) Tewksbury/Methuen Red Rangers (0) Westford Academy Grey Ghosts Methuen High School Rink
Feb. 9, 5:00 PM Boys (2) Marlboro Panthers (6) Hudson Hawks Navin Arena
Feb. 9, 5:00 PM Girls (6) Billerica/Chelmsford Indians (3) Acton-Boxboro Colonials Hallenborg Memorial Pavilion
Feb. 9, 5:00 PM Girls (1) Weymouth Wildcats (3) Milton Wildcats Connell Memorial Rink
Feb. 9, 5:00 PM Boys (7) Marshfield Rams (0) Dennis-Yarmouth Dolphins Hobomock Arena
Feb. 9, 5:00 PM Girls (2) Falmouth Clippers (6) Archbishop Williams Bishops Falmouth Ice Arena
Feb. 9, 4:45 PM Boys (2) Braintree Wamps (1) Needham Rockets Zapustas Arena
Feb. 9, 4:40 PM Boys (2) Holliston Panthers (5) Norton Lancers Blackstone Valley Ice Arena
Feb. 9, 4:40 PM Boys (1) East Boston Jets (6) Durfee Hilltoppers Lt. Porrazzo Memorial Rink
Feb. 9, 4:30 PM Boys (6) Attleboro Blue Bombardiers (0) Stoughton Black Knights New England Sports Village
Feb. 9, 4:30 PM Girls (3) Sandwich Lady Knights (1) Cape Cod Furies Gallo Arena
Feb. 9, 4:30 PM Boys (4) Medfield Warriors (2) Dover-Sherborn/Weston Raiders Pirelli Veterans Arena
Feb. 9, 4:30 PM Boys (3) Saugus Sachems (3) Cambridge Falcons Kasabuski Arena
Feb. 9, 4:15 PM Boys (2) Westwood Wolverines (1) Medway Mustangs Canton Ice House
Feb. 9, 4:10 PM Girls (3) Stoughton Black Knights (5) Franklin Panthers Asiaf Skating Arena
Feb. 9, 4:00 PM Boys (3) Algonquin Tomahawks (1) Auburn/Millbury Rockets New England Sports Center
Feb. 9, 4:00 PM Boys (3) Norwood Mustangs (0) Dedham Marauders Rodman Arena
Feb. 9, 4:00 PM Girls (6) Dennis-Yarmouth Dolphins (2) Marshfield Rams Tony Kent Arena
Feb. 9, 4:00 PM Girls (1) HPNA Hillies (4) Andover Golden Warriors Veterans Memorial Ice Rink
Feb. 9, 4:00 PM Boys (1) Stoneham Spartans (4) Burlington Red Devils Stoneham Arena
Feb. 9, 4:00 PM Boys (1) Chicopee Comp Colts (8) Minnechaug Falcons Fitzpatrick Rink
Feb. 9 (Time TBA) Boys (6) Somerville Highlanders (3) St. Joseph Prep The Phoenix Veterans Memorial Rink
Feb. 9, 3:50 PM Girls (4) Longmeadow Lancers (2) Marblehead Magicians Olympia Center
Feb. 9, 3:30 PM Girls (0) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers (3) Norwell Clippers Rockland Arena
Feb. 9, 3:15 PM Boys (2) Wahconah Warriors (3) Drury Blue Devils Boys & Girls Club of Pittsfield
Feb. 9, 3:10 PM Boys (1) Lincoln-Sudbury Warriors (1) Tewksbury Redmen New England Sports Center
Feb. 9, 3:10 PM Boys (0) Silver Lake Lakers (0) Plymouth North Eagles Hobomock Arena
Feb. 9, 3:10 PM Boys (3) Bridgewater-Raynham Trojans (0) Pembroke Titans Bridgewater Ice Arena
Feb. 9, 3:00 PM Girls (4) Boston Latin Wolf Pack (0) Wayland/Weston WarCats Murphy Memorial Rink
Feb. 9, 3:00 PM Boys (6) Greater New Bedford Vo-Tech Bears (3) Somerset Berkley Raiders Hetland Arena
Feb. 9, 3:00 PM Boys (9) East Longmeadow Spartans (1) Gardner/Murdock Wildcats Olympia Center
Feb. 9, 3:00 PM Boys (1) Falmouth Clippers (1) Barnstable Red Raiders Falmouth Ice Arena
Feb. 9, 3:00 PM Boys (3) Walpole Rebels (4) Mansfield Hornets Rodman Arena
Feb. 9, 3:00 PM Girls (0) Martha's Vineyard Vineyarders (3) Brookline Warriors Martha's Vineyard Arena
Feb. 9, 2:45 PM Boys (2) Sacred Heart Saints (8) Dartmouth Indians The Bog
Feb. 9, 2:30 PM Boys (6) Ashland Clockers (0) Bellingham Blackhawks Loring Arena
Feb. 9, 2:20 PM Girls (1) Wakefield Warriors (1) Wilmington Wildcats Ristuccia Memorial Arena
Feb. 9, 2:20 PM Boys (0) Newton North Tigers (2) Wellesley Raiders John A. Ryan Arena
Feb. 9, 2:15 PM Boys (1) Xaverian Hawks (1) Moses Brown (R.I.) Canton Ice House
Feb. 9, 2:00 PM Boys (4) Hopedale/Millis Blue Raiders (1) Agawam Brownies Blackstone Valley Ice Arena
Feb. 9, 2:00 PM Boys (0) Winchester Sachems (3) Belmont Marauders O'Brien Arena
Feb. 9, 2:00 PM Boys (3) Littleton/Bromfield Tigers (3) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders Pratt School Rink
Feb. 9, 2:00 PM Boys (1) Newburyport Clippers (5) Masconomet Chieftains Graf Rink
Feb. 9, 2:00 PM Boys (2) Bishop Feehan Shamrocks (0) Glastonbury (Conn.) New England Sports Village
Feb. 9, 1:30 PM Boys (0) Grafton/BVT Indians (1) Westfield Bombers Buffone Arena
Feb. 9, 1:30 PM Boys (6) Winthrop Vikings (0) Revere/Malden Patriots Larsen Rink
Feb. 9, 1:10 PM Boys (3) Mashpee/Monomoy Monarchs (3) Middleboro/Hull Pirates Charles Moore Arena
Feb. 9, 1:00 PM Boys (5) OBryant Tigers (7) Everett Crimson Tide Matthews Arena
Feb. 9, 1:00 PM Boys (0) Bishop Stang Spartans (3) Hanover Indians Hetland Arena
Feb. 9, 1:00 PM Boys (4) Lowell Red Raiders (2) Dracut/Tyngsboro Middies Tsongas Center
Feb. 9, 1:00 PM Boys (1) Northeast Golden Knights (4) Shawsheen Rams Valley Forum II
Feb. 9, 1:00 PM Girls (3) Belmont Marauders (0) Winchester Sachems O'Brien Arena
Feb. 9, 12:45 PM Boys (6) Cardinal Spellman Cardinals (2) Abington Green Wave Zapustas Arena
Feb. 9, 12:40 PM Boys (3) Pope Francis Cardinals (1) Pope Francis Invitational: Delbarton (N.J.) or Bishop Hendricken (R.I.) Olympia Center
Feb. 9, 12:20 PM Boys (4) Newton South Lions (1) Bedford Bucs John A. Ryan Arena
Feb. 9, 12:00 PM Girls (3) Bishop Fenwick Crusaders (4) Auburn Rockets Essex Sports Center
Feb. 9, 12:00 PM Girls (1) Watertown Raiders (7) Melrose Red Raiders Flynn Memorial Rink
Feb. 9, 12:00 PM Girls (0) Medway/Ashland Mustangs (1) Medfield/Norton Warriors Blackstone Valley Ice Arena
Feb. 9, 12:00 PM Boys (3) Lynnfield Pioneers (3) Triton Vikings McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 9, 12:00 PM Boys (5) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs (2) Apponequet/Connolly Lakers Driscoll Arena
Feb. 9, 12:00 PM Boys (2) Wakefield Warriors (3) Wilmington Wildcats Ristuccia Memorial Arena
Feb. 8, 9:20 PM Girls (2) Suffield (Conn.) (4) Longmeadow Lancers Enfield Twin Rinks
Feb. 8, 7:30 PM Boys (5) Bedford Bucs (4) Hamilton-Wenham Generals The Edge Sports Center
Feb. 8, 7:00 PM Girls (0) Lexington Minutemen (4) Arlington Spy Ponders Hayden Ice Facility
Feb. 8, 6:00 PM Boys (5) Pope Francis Cardinals (0) Fairfield Prep (Conn.) Olympia Center
Feb. 8, 6:00 PM Boys (4) Amherst-Pelham Hurricanes (1) Chicopee Pacers Orr Rink
Feb. 8, 6:00 PM Boys (2) Stoughton Black Knights (9) Foxboro Warriors Asiaf Skating Arena
Feb. 8, 4:45 PM Boys (2) North Middlesex Patriots (5) Algonquin Tomahawks Wallace Civic Center
Feb. 8, 4:00 PM Boys (2) Worcester/Leicester Wildcats (3) Northbridge Rams Buffone Arena
Feb. 7, 8:30 PM Boys (1) West Springfield Terriers (3) Minnechaug Falcons Olympia Center
Feb. 7, 8:30 PM Boys (2) Medfield Warriors (0) Ashland Clockers Pirelli Veterans Arena
Feb. 7, 7:40 PM Boys (7) Newtown (Conn.) (1) Mt Everett Eagles TBA
Feb. 7, 7:10 PM Boys (3) Shawsheen Rams (10) Lynn Jets Hallenborg Memorial Pavilion
Feb. 7, 7:00 PM Girls (1) Westford Academy Grey Ghosts (4) Andover Golden Warriors Pratt School Rink
Feb. 7, 7:00 PM Boys (3) Chicopee Pacers (5) Ludlow Lions Smead Arena at Blunt Park
Feb. 7, 6:30 PM Boys (2) Agawam Brownies (8) Longmeadow Lancers Olympia Center
Feb. 7, 4:00 PM Girls (1) Latin Academy/Fontbonne Dragons (7) Weymouth Wildcats Shea Memorial Rink
Feb. 7, 4:00 PM Girls (3) Cohasset/Hanover Skippers (1) Martha's Vineyard Vineyarders Mark Bavis Arena
Feb. 6, 8:45 PM Girls (4) Dedham Marauders (1) Norwood Mustangs Noble & Greenough School
Feb. 6, 8:20 PM Boys (1) Beverly Panthers (2) Winthrop Vikings Raymond J. Bourque Arena
Feb. 6, 8:15 PM Boys (5) Lynnfield Pioneers (4) Newburyport Clippers McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 6, 8:05 PM Girls (6) Masconomet Chieftains (2) Marblehead Magicians Haverhill Valley Forum
Feb. 6, 8:00 PM Boys (6) Wayland Warriors (0) Dracut/Tyngsboro Middies The Edge Sports Center
Feb. 6, 8:00 PM Boys (5) Westboro Rangers (1) Nashoba Chieftains NorthStar Youth Forum
Feb. 6, 8:00 PM Boys (0) Minuteman Mustangs (4) Essex Tech Hawks Valley Forum II
Feb. 6, 8:00 PM Boys (2) Tri County Cougars (8) Foxboro Warriors Pirelli Veterans Arena
Feb. 6, 8:00 PM Boys (6) Bourne Canalmen (2) Greater New Bedford Vo-Tech Bears Gallo Arena
Feb. 6, 8:00 PM Boys (1) Attleboro Blue Bombardiers (5) Bishop Feehan Shamrocks New England Sports Village
Feb. 6, 8:00 PM Girls (2) Walpole Rebels (1) Natick Red Hawks Rodman Arena
Feb. 6, 8:00 PM Boys (2) Weymouth Wildcats (0) Newton North Tigers Connell Memorial Rink
Feb. 6, 8:00 PM Boys (3) Middleboro/Hull Pirates (2) Sacred Heart Saints Bridgewater Ice Arena
Feb. 6, 8:00 PM Boys (8) Gloucester Fishermen (4) Peabody Tanners Dorothy Talbot Rink
Feb. 6, 8:00 PM Boys (1) Nauset Warriors (1) Dennis-Yarmouth Dolphins Charles Moore Arena
Feb. 6, 8:00 PM Boys (3) Southwick Rams (2) Chicopee Comp Colts Amelia Park Rink
Feb. 6, 8:00 PM Girls (0) St. Mary's Lynn Spartans (3) Austin Prep Cougars Connery Memorial Arena
Feb. 6, 8:00 PM Boys (1) Bishop Fenwick Crusaders (4) Arlington Catholic Cougars Ed Burns Arena
Feb. 6, 8:00 PM Girls (2) Lexington Minutemen (1) Belmont Marauders The Edge Sports Center
Feb. 6, 7:55 PM Boys (4) South Shore Voc-Tech Vikings (7) Cardinal Spellman Cardinals Rockland Arena
Feb. 6, 7:50 PM Boys (1) Pembroke Titans (5) Duxbury Dragons Hobomock Arena
Feb. 6, 7:45 PM Boys (2) Needham Rockets (2) Framingham Flyers Babson Skating Center
Feb. 6, 7:40 PM Boys (3) Dover-Sherborn/Weston Raiders (1) Medway Mustangs Chase Arena
Feb. 6, 7:30 PM Boys (10) Norton Lancers (2) East Boston Jets Foxboro Sports Center
Feb. 6, 7:30 PM Girls (3) Wayland/Weston WarCats (3) Cambridge/Somerville Falcons MacDowell Ice Arena
Feb. 6, 7:20 PM Boys (6) Norwell Clippers (2) Rockland Bulldogs The Bog
Feb. 6, 7:20 PM Girls (2) Shrewsbury Colonials (1) Algonquin/Hudson Tomahawks NorthStar Youth Forum
Feb. 6, 7:10 PM Boys (1) Lowell Catholic Crusaders (4) St. John's Shrewsbury Pioneers Chelmsford Forum
Feb. 6, 7:10 PM Boys (2) Archbishop Williams Bishops (5) St. Mary's Lynn Spartans Canton Sportsplex
Feb. 6, 7:10 PM Boys (9) Mansfield Hornets (3) Brockton Boxers Foxboro Sports Center
Feb. 6, 7:00 PM Boys (5) Everett Crimson Tide (2) Nashoba Tech Vikings Allied Veterans Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (0) Bishop Stang Spartans (1) Coyle & Cassidy Warriors Hetland Arena
Feb. 6, 7:00 PM Girls (2) Burlington Red Devils (3) Wilmington Wildcats Burlington Ice Palace
Feb. 6, 7:00 PM Boys (2) Quincy Presidents (2) Scituate Sailors Quincy Youth Arena
Feb. 6, 7:00 PM Boys (5) Milton Wildcats (3) Brookline Warriors Ulin Memorial Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (6) Apponequet/Connolly Lakers (3) Wareham/Carver Vikings Driscoll Arena
Feb. 6, 7:00 PM Girls (1) Shawsheen Rams (9) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers Janas Memorial Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (2) Haverhill Hillies (3) Marblehead Magicians Veterans Memorial Ice Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (5) Taunton Tigers (1) Stoughton Black Knights Aleixo Arena
Feb. 6, 7:00 PM Boys (4) Catholic Memorial Knights (5) Xaverian Hawks Warrior Ice Arena
Feb. 6, 7:00 PM Boys (3) Waltham Hawks (0) Central Catholic Raiders Veterans Memorial Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (1) Winchester Sachems (0) Reading Rockets O'Brien Arena
Feb. 6, 7:00 PM Boys (2) Drury Blue Devils (2) South Hadley/Holyoke Tigers Vietnam Veterans Memorial Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (4) Easthampton Eagles (3) Greenfield Green Wave Lossone Rink
Feb. 6, 7:00 PM Boys (0) Falmouth Clippers (1) Marshfield Rams Falmouth Ice Arena
Feb. 6, 7:00 PM Boys (4) Melrose Red Raiders (0) Stoneham Spartans Kasabuski Arena
Feb. 6, 7:00 PM Boys (10) Southeastern/West Bridgewater Hawks (1) Blue Hills Warriors Raynham IcePlex
Feb. 6, 7:00 PM Boys (5) Triton Vikings (1) Amesbury Indians Graf Rink
Feb. 6, 7:00 PM Girls (7) Tewksbury/Methuen Red Rangers (0) Billerica/Chelmsford Indians Methuen High School Rink
Feb. 6, 6:30 PM Girls (3) Bishop Fenwick Crusaders (1) St. Joseph Prep/Mount Alvernia The Phoenix McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 6, 6:30 PM Boys (7) Canton Bulldogs (1) Smithfield (R.I.) Canton Ice House
Feb. 6, 6:30 PM Boys (6) Lunenburg/Ayer-Shirley Blue Knights (2) Hopedale/Millis Blue Raiders Wallace Civic Center
Feb. 6, 6:30 PM Girls (3) Sandwich Lady Knights (2) Barnstable Red Raiders Gallo Arena
Feb. 6, 6:20 PM Boys (5) Danvers Falcons (1) Saugus Sachems Raymond J. Bourque Arena
Feb. 6, 6:15 PM Boys (7) BC High Eagles (1) Malden Catholic Lancers Clark Athletic Center
Feb. 6, 6:10 PM Boys (4) Wachusett Mountaineers (2) Marlboro Panthers NorthStar Youth Forum
Feb. 6, 6:10 PM Girls (2) Marshfield Rams (5) Falmouth Clippers Hobomock Arena
Feb. 6, 6:10 PM Girls (2) Winthrop Vikings (2) Peabody/Lynnfield Tanners Larsen Rink
Feb. 6, 6:00 PM Boys (2) North Reading Hornets (4) Masconomet Chieftains Kasabuski Arena
Feb. 6, 6:00 PM Girls (3) Arlington Spy Ponders (0) Woburn Tanners Ed Burns Arena
Feb. 6, 6:00 PM Boys (3) Lincoln-Sudbury Warriors (0) Methuen Rangers New England Sports Center
Feb. 6, 6:00 PM Girls (0) Cape Cod Furies (4) Dennis-Yarmouth Dolphins Charles Moore Arena
Feb. 6, 6:00 PM Girls (3) Wellesley Raiders (1) Braintree Wamps Babson Skating Center
Feb. 6, 6:00 PM Boys (3) Wakefield Warriors (1) Watertown Raiders Stoneham Arena
Feb. 6, 6:00 PM Girls (3) Brookline Warriors (7) Milton Wildcats Walter Brown Arena
Feb. 6, 6:00 PM Girls (3) Hingham Harborwomen (1) Plymouth Blue Eagles Pilgrim Arena
Feb. 6, 6:00 PM Boys (4) Worcester/Leicester Wildcats (0) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders Buffone Arena
Feb. 6, 6:00 PM Boys (2) Rockport/Manchester Essex Vikings (7) Pentucket Sachems Dorothy Talbot Rink
Feb. 6, 6:00 PM Boys (2) Bridgewater-Raynham Trojans (4) Plymouth North Eagles Bridgewater Ice Arena
Feb. 6, 6:00 PM Girls (2) Watertown Raiders (6) Wakefield Warriors John A. Ryan Arena
Feb. 6, 6:00 PM Boys (0) Cambridge Falcons (4) Lowell Red Raiders Simoni Skating Rink
Feb. 6, 6:00 PM Boys (2) Bellingham Blackhawks (2) Dedham Marauders Pirelli Veterans Arena
Feb. 6, 6:00 PM Boys (5) St. John's Prep Eagles (3) Mount St. Charles (R.I.) Essex Sports Center
Feb. 6, 6:00 PM Girls (6) Melrose Red Raiders (1) Stoneham Spartans Flynn Memorial Rink
Feb. 6, 5:55 PM Boys (2) Abington Green Wave (6) Cohasset Skippers Rockland Arena
Feb. 6, 5:40 PM Girls (2) Mansfield/Oliver Ames/Foxboro Warriors (1) King Philip Warriors Foxboro Sports Center
Feb. 6, 5:40 PM Boys (0) Natick Red Hawks (4) Walpole Rebels Chase Arena
Feb. 6, 5:30 PM Boys (2) Plymouth South Panthers (8) Hanover Indians Armstrong Arena
Feb. 6, 5:30 PM Boys (2) Braintree Wamps (1) Wellesley Raiders Zapustas Arena
Feb. 6, 5:15 PM Boys (5) Nantucket Whalers (0) Mashpee/Monomoy Monarchs Nantucket Ice Skating Rink
Feb. 6, 5:10 PM Boys (3) Chelmsford Lions (1) Andover Golden Warriors Chelmsford Forum
Feb. 6, 5:00 PM Boys (4) Burlington Red Devils (1) Wilmington Wildcats Burlington Ice Palace
Feb. 6, 5:00 PM Boys (2) Durfee Hilltoppers (6) Diman Bengals Driscoll Arena
Feb. 6, 5:00 PM Girls (3) Winchester Sachems (3) Reading Rockets O'Brien Arena
Feb. 6, 5:00 PM Boys (1) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons (4) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Driscoll Arena
Feb. 6, 5:00 PM Girls (2) Bishop Stang Spartans (4) Norwell Clippers Hetland Arena
Feb. 6, 5:00 PM Boys (2) Belmont Marauders (3) Lexington Minutemen Skip Viglirolo Rink
Feb. 6, 5:00 PM Girls (6) Waltham Hawks (2) Central Catholic Raiders Veterans Memorial Rink
Feb. 6, 5:00 PM Boys (1) Latin Academy Dragons (4) Lynn Jets Matthews Arena
Feb. 6, 5:00 PM Boys (5) Barnstable Red Raiders (0) Dartmouth Indians Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 6, 4:30 PM Girls (2) HPNA Hillies (0) Acton-Boxboro Colonials Veterans Memorial Ice Rink
Feb. 6, 4:30 PM Boys (5) Upper Cape Tech Rams (1) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders Gallo Arena
Feb. 6, 4:15 PM Girls (2) Concord-Carlisle Patriots (5) Lincoln-Sudbury Warriors The Edge Sports Center
Feb. 6, 4:10 PM Girls (0) Framingham Flyers (4) Needham Rockets Loring Arena
Feb. 6, 4:00 PM Girls (0) Franklin Panthers (0) Canton Bulldogs Pirelli Veterans Arena
Feb. 6, 4:00 PM Boys (7) Norwood Mustangs (0) Holliston Panthers Bajko Memorial Rink
Feb. 6, 4:00 PM Boys (4) Boston Latin Wolf Pack (2) Tewksbury Redmen Murphy Memorial Rink
Feb. 6, 4:00 PM Girls (1) Pembroke Titans (3) Duxbury Dragons Bridgewater Ice Arena
Feb. 6, 4:00 PM Boys (4) Arlington Spy Ponders (1) Woburn Tanners Ed Burns Arena
Feb. 6, 4:00 PM Girls (4) Newton North/South Tigers (1) Weymouth Wildcats John A. Ryan Arena
Feb. 6, 4:00 PM Boys (3) Hopkinton Hillers (4) Westwood Wolverines Navin Arena
Feb. 6, 3:30 PM Girls (0) Cohasset/Hanover Skippers (2) BMWORR Canalwomen Zapustas Arena
Feb. 5, 8:30 PM Boys (3) East Longmeadow Spartans (1) Agawam Brownies Olympia Center
Feb. 5, 7:20 PM Girls (3) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers (2) Medford/Malden Mustangs Raymond J. Bourque Arena
Feb. 5, 7:00 PM Boys (1) Wahconah Warriors (2) Amherst-Pelham Hurricanes Pittsfield Boys & Girls Club
Feb. 5, 6:30 PM Girls (4) Ursuline Academy Bears (3) Arlington Catholic Cougars Jim Roche Community Arena
Feb. 5, 5:30 PM Girls (2) Medway/Ashland Mustangs (3) Westwood Wolverines Pirelli Veterans Arena
Feb. 5, 3:40 PM Girls (4) Quincy/North Quincy Red Raiders (10) Scituate Sailors Shea Memorial Rink