MIAA Massachusetts High School Hockey

Week of February 18, 2019 View Tournaments

Date & Time Division Home Away Venue
Feb. 22, 7:40 PM Boys (3) Shrewsbury Colonials (6) Needham Rockets NorthStar Youth Forum
Feb. 22, 7:30 PM Boys (8) Belchertown Orioles (2) Chicopee Pacers Mullins Center
Feb. 22, 7:00 PM Boys (0) Winchester Sachems (2) Andover Golden Warriors Graf Rink
Feb. 22, 6:00 PM Boys (1) Greater New Bedford Vo-Tech Bears (5) Southeastern/West Bridgewater Hawks Walter Brown Arena
Feb. 22, 6:00 PM (2) Thayer Academy (boys) (3) St. Sebastian's (boys) Warrior Ice Arena
Feb. 22, 6:00 PM Boys (5) Stoneham Spartans (1) Essex Tech Hawks Stoneham Arena
Feb. 22, 5:50 PM Boys (0) Revere/Malden Patriots (8) Beverly Panthers Cronin Skating Rink
Feb. 22, 5:10 PM Boys (2) Melrose Red Raiders (4) Masconomet Chieftains Kasabuski Arena
Feb. 22, 5:00 PM Boys (1) Lowell Red Raiders (7) Triton Vikings Graf Rink
Feb. 22, 5:00 PM Boys (7) Marthas Vineyard Vineyarders (1) Nauset Warriors Martha's Vineyard Arena
Feb. 22, 4:15 PM Boys (1) Mount Hope (R.I.) (5) Somerset Berkley Raiders Dunkin' Donuts Center
Feb. 22, 4:00 PM (0) Thayer Academy (girls) (3) BB&N (girls) Warrior Ice Arena
Feb. 22, 4:00 PM Girls (3) Woburn Tanners (1) Medway/Ashland Mustangs O'Brien Arena
Feb. 22, 3:00 PM Boys (4) Lynn Jets (1) Methuen Rangers Graf Rink
Feb. 22, 3:00 PM Boys (1) OBryant Tigers (10) Pentucket Sachems Walter Brown Arena
Feb. 22, 3:00 PM Boys (4) St. John's Prep Eagles (2) Danvers Falcons Essex Sports Center
Feb. 22, 3:00 PM Boys (0) Westfield Bombers (1) Longmeadow Lancers Amelia Park Rink
Feb. 22, 2:15 PM Boys (2) Sandwich Blue Knights (5) Newton South Lions Gallo Arena
Feb. 22 (Time TBA) Boys (6) Woburn Tanners (0) Milton Wildcats O'Brien Arena
Feb. 22, 1:30 PM Boys (3) North Middlesex Patriots (8) Algonquin Tomahawks Wallace Civic Center
Feb. 22, 1:00 PM Boys (2) Dennis-Yarmouth Dolphins (5) Norwell Clippers Tony Kent Arena
Feb. 22, 1:00 PM Boys (4) Newburyport Clippers (3) St. John's Shrewsbury Pioneers Graf Rink
Feb. 22, 1:00 PM Boys (4) Westboro Rangers (0) Leominster Blue Devils NorthStar Youth Forum
Feb. 22, 12:40 PM Girls (2) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars (3) Duxbury Dragons Rockland Arena
Feb. 22 (Time TBA) Boys (4) Billerica Indians (5) Westford Academy Grey Ghosts O'Brien Arena
Feb. 22, 10:20 AM Girls (8) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers (2) Stoughton Black Knights Rockland Arena
Feb. 22, 9:45 AM Girls (5) BMWORR Canalwomen (0) Dover-Sherborn/Hopkinton Raiders Travis Roy Arena at Tabor Academy
Feb. 22, 8:45 AM Boys (4) Mashpee/Monomoy Monarchs (1) East Bridgewater Vikings Hyannis Youth and Community Center
Feb. 21, 8:30 PM Boys (3) Agawam Brownies (9) Amherst-Pelham Hurricanes Olympia Center
Feb. 21, 8:00 PM Boys (2) Easthampton Eagles (2) Belchertown Orioles Lossone Rink
Feb. 21, 8:00 PM Boys (5) Hudson Hawks (2) Wachusett Mountaineers New England Sports Center
Feb. 21, 8:00 PM Girls (2) Andover Golden Warriors (5) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars Pilgrim Arena
Feb. 21, 7:40 PM Boys (1) Waltham Hawks (4) Wellesley Raiders Veterans Memorial Rink
Feb. 21, 7:30 PM Boys (6) Canton Bulldogs (1) Coyle & Cassidy Warriors Raynham IcePlex
Feb. 21, 7:00 PM Boys (1) Littleton/Bromfield Tigers (1) Grafton/BVT Indians Pratt School Rink
Feb. 21, 7:00 PM Girls (0) Masconomet Chieftains (3) Tewksbury/Methuen Red Rangers Graf Rink
Feb. 21, 7:00 PM Boys (2) Medford Mustangs (5) Framingham Flyers Burlington Ice Palace
Feb. 21, 7:00 PM Boys (3) BC High Eagles (0) Hingham Harbormen Falmouth Ice Arena
Feb. 21, 6:30 PM Boys (3) West Springfield Terriers (4) Ludlow Lions Olympia Center
Feb. 21, 6:00 PM Girls (1) Hingham Harborwomen (0) Arlington Spy Ponders Pilgrim Arena
Feb. 21, 5:30 PM Boys (4) Boston Latin Wolf Pack (0) Medfield Warriors Raynham IcePlex
Feb. 21, 5:00 PM Girls (2) Shrewsbury Colonials (1) Billerica/Chelmsford Indians Graf Rink
Feb. 21 (Time TBA) Boys (1) Barnstable Red Raiders (0) Franklin Panthers Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 21, 5:00 PM Boys (0) Chelmsford Lions (4) Burlington Red Devils Burlington Ice Palace
Feb. 21, 5:00 PM Boys (1) Archbishop Williams Bishops (1) Reading Rockets Falmouth Ice Arena
Feb. 21, 5:00 PM Boys (3) Auburn/Millbury Rockets (6) Groton Dunstable Crusaders Horgan Skating Arena
Feb. 21, 5:00 PM Girls (7) Norwood Mustangs (4) St. Joseph Prep/Mount Alvernia The Phoenix Rodman Arena
Feb. 21, 4:00 PM Girls (8) Braintree Wamps (3) Westford Academy Grey Ghosts Pilgrim Arena
Feb. 21, 4:00 PM Boys (2) Pope Francis Cardinals (2) St. Mary's Lynn Spartans Olympia Center
Feb. 21, 3:00 PM Boys (3) Wakefield Warriors (1) Matignon Warriors Stoneham Arena
Feb. 21, 3:00 PM Boys (1) Brockton Boxers (7) Walpole Rebels Asiaf Skating Arena
Feb. 21, 3:00 PM Boys (4) Marshfield Rams (1) Weymouth Wildcats Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 21, 2:30 PM Girls (3) Bishop Stang Spartans (1) Cape Cod Furies Hetland Arena
Feb. 21 (Time TBA) Girls (2) Framingham Flyers (10) Matignon Warriors Loring Arena
Feb. 21, 2:00 PM Girls (1) Canton Bulldogs (2) Walpole Rebels Canton Ice House
Feb. 21 (Time TBA) Boys (4) Central Catholic Raiders (1) Malden Catholic Lancers Olympia Center
Feb. 21, 2:00 PM Girls (3) Acton-Boxboro Colonials (0) Arlington Catholic Cougars Pilgrim Arena
Feb. 21, 1:30 PM Girls (1) Mansfield/Oliver Ames/Foxboro Warriors (3) Westwood Wolverines Rodman Arena
Feb. 21, 1:00 PM Boys (1) Catholic Memorial Knights (1) Fairfield Prep (Conn.) Warrior Ice Arena
Feb. 21 (Time TBA) Girls (5) Latin Academy/Fontbonne Dragons (9) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers Loring Arena
Feb. 21, 12:00 PM Girls (1) Reading Rockets (3) St. Mary's Lynn Spartans Pilgrim Arena
Feb. 21, 12:00 PM Boys (2) East Longmeadow Spartans (12) Marblehead Magicians Olympia Center
Feb. 21, 10:30 AM Boys (3) Middleboro/Hull Pirates (1) Mashpee/Monomoy Monarchs Bridgewater Ice Arena
Feb. 21, 10:00 AM Girls (3) Duxbury Dragons (2) Needham Rockets Pilgrim Arena
Feb. 20, 8:00 PM Boys (1) Needham Rockets (4) St. John's Prep Eagles Babson Skating Center
Feb. 20, 8:00 PM Girls (5) Weymouth Wildcats (5) Quincy/North Quincy Red Raiders Connell Memorial Rink
Feb. 20, 8:00 PM Boys (7) Lincoln-Sudbury Warriors (1) Shrewsbury Colonials New England Sports Center
Feb. 20, 8:00 PM Girls (7) Lincoln-Sudbury Warriors (2) Wayland/Weston WarCats Valley Sports Arena
Feb. 20, 8:00 PM Boys (11) Pope Francis Cardinals (1) Malden Catholic Lancers Olympia Center
Feb. 20, 7:50 PM Boys (5) Quincy Presidents (2) Cohasset Skippers Quincy Youth Arena
Feb. 20, 7:50 PM Boys (8) King Philip Warriors (1) Bridgewater-Raynham Trojans Foxboro Sports Center
Feb. 20, 7:30 PM Boys (3) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons (10) Attleboro Blue Bombardiers Driscoll Arena
Feb. 20, 7:30 PM Boys (0) Bourne Canalmen (3) Westwood Wolverines Gallo Arena
Feb. 20, 7:30 PM Boys (4) Hanover Indians (1) Scituate Sailors Hobomock Arena
Feb. 20, 7:30 PM Boys (1) Wahconah Warriors (0) Mt Everett Eagles Stewart Athletic Center
Feb. 20 (Time TBA) Boys (2) Chicopee Comp Colts (2) Chicopee Pacers Fitzpatrick Rink
Feb. 20 (Time TBA) Boys (1) Haverhill Hillies (2) Pentucket Sachems Graf Rink
Feb. 20, 7:00 PM Boys (1) Watertown Raiders (4) Newton South Lions John A. Ryan Arena
Feb. 20, 7:00 PM Boys (1) St. Joseph Prep The Phoenix (0) St. John Paul II Lions Warrior Ice Arena
Feb. 20, 7:00 PM Boys (0) Duxbury Dragons (2) Austin Prep Cougars Falmouth Ice Arena
Feb. 20, 7:00 PM Boys (2) Essex Tech Hawks (3) Somerville Highlanders Allied Veterans Rink
Feb. 20, 6:30 PM Boys (5) Braintree Wamps (0) Belmont Marauders Zapustas Arena
Feb. 20, 6:15 PM Girls (2) King Philip Warriors (3) Dedham Marauders Foxboro Sports Center
Feb. 20, 6:10 PM Girls (2) Winthrop Vikings (2) Winchester Sachems Larsen Rink
Feb. 20, 6:00 PM Girls (1) Melrose Red Raiders (0) Marblehead Magicians Flynn Memorial Rink
Feb. 20, 6:00 PM Boys (5) Stoneham Spartans (2) Shawsheen Rams Stoneham Arena
Feb. 20, 6:00 PM Girls (2) Wellesley Raiders (6) Austin Prep Cougars Babson Skating Center
Feb. 20, 6:00 PM Boys (0) Westboro Rangers (2) Westfield Bombers NorthStar Youth Forum
Feb. 20, 6:00 PM Boys (2) Mansfield Hornets (2) North Attleboro Red Rocketeers Foxboro Sports Center
Feb. 20, 6:00 PM Boys (3) Brookline Warriors (2) Dennis-Yarmouth Dolphins Walter Brown Arena
Feb. 20, 6:00 PM Boys (4) Gloucester Fishermen (0) Lynnfield Pioneers Dorothy Talbot Rink
Feb. 20, 6:00 PM Boys (2) Saugus Sachems (3) Winthrop Vikings Kasabuski Arena
Feb. 20, 6:00 PM Boys (1) Central Catholic Raiders (3) St. Mary's Lynn Spartans Olympia Center
Feb. 20, 6:00 PM Boys (6) Northbridge Rams (2) Hopedale/Millis Blue Raiders New England Sports Center
Feb. 20, 5:30 PM Boys (4) Pembroke Titans (6) Norwell Clippers Hobomock Arena
Feb. 20, 5:30 PM Boys (1) Plymouth South Panthers (2) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Armstrong Arena
Feb. 20, 5:15 PM Boys (1) Peabody Tanners (5) Revere/Malden Patriots McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 20, 5:00 PM Boys (7) Falmouth Clippers (3) Arlington Catholic Cougars Falmouth Ice Arena
Feb. 20, 5:00 PM Boys (0) Everett Crimson Tide (4) Northeast Golden Knights Allied Veterans Rink
Feb. 20, 5:00 PM Boys (8) Barnstable Red Raiders (2) Weymouth Wildcats Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 20, 5:00 PM Girls (3) St. Joseph Prep/Mount Alvernia The Phoenix (4) Dover-Sherborn/Hopkinton Raiders Warrior Ice Arena
Feb. 20, 5:00 PM Boys (4) Hamilton-Wenham Generals (3) Amesbury Indians Graf Rink
Feb. 20, 4:40 PM Boys (5) Dracut/Tyngsboro Middies (2) Swampscott Big Blue Ice Center Rink
Feb. 20, 4:30 PM Girls (4) Martha's Vineyard Vineyarders (2) Dennis-Yarmouth Dolphins Martha's Vineyard Arena
Feb. 20, 4:30 PM Girls (2) Archbishop Williams Bishops (2) Stoneham Spartans Zapustas Arena
Feb. 20, 4:05 PM Girls (2) Lexington Minutemen (4) Concord-Carlisle Patriots The Edge Sports Center
Feb. 20, 4:00 PM Boys (4) Wayland Warriors (7) Groton Dunstable Crusaders New England Sports Center
Feb. 20, 4:00 PM Boys (3) Holliston Panthers (5) Bedford Bucs Loring Arena
Feb. 20, 3:40 PM Girls (0) Scituate Sailors (3) Norwell Clippers Hobomock Arena
Feb. 20, 3:00 PM Boys (8) Gardner/Murdock Wildcats (12) Nashoba Tech Vikings Veterans Arena
Feb. 20, 3:00 PM Girls (2) Central Catholic Raiders (2) Cambridge/Somerville Falcons Ice Center Rink
Feb. 20, 3:00 PM Girls (0) Boston Latin Wolf Pack (0) Lasalle Academy (R.I.) Falmouth Ice Arena
Feb. 20, 3:00 PM Boys (1) Marshfield Rams (2) Franklin Panthers Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 20, 3:00 PM Boys (4) South Hadley/Holyoke Tigers (2) Amherst-Pelham Hurricanes Fitzpatrick Rink
Feb. 20, 2:30 PM Girls (2) Franklin Panthers (3) Norwood Mustangs Pirelli Veterans Arena
Feb. 20, 2:30 PM Boys (8) Greater New Bedford Vo-Tech Bears (0) Upper Cape Tech Rams Hetland Arena
Feb. 20, 2:30 PM Boys (2) Taunton Tigers (4) Middleboro/Hull Pirates Aleixo Arena
Feb. 20, 2:00 PM Girls (0) Milton Wildcats (1) Woburn Tanners Ulin Memorial Rink
Feb. 20 (Time TBA) Girls (3) Cohasset/Hanover Skippers (4) Pembroke Titans Hobomock Arena
Feb. 20, 2:00 PM Girls (3) Algonquin/Hudson Tomahawks (1) Medway/Ashland Mustangs New England Sports Center
Feb. 20, 2:00 PM Boys (1) Billerica Indians (4) Milton Wildcats O'Brien Arena
Feb. 20, 2:00 PM Boys (2) Wilmington Wildcats (2) Tewksbury Redmen Ristuccia Memorial Arena
Feb. 20, 2:00 PM Girls (6) Peabody/Lynnfield Tanners (3) HPNA Hillies McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 20, 1:30 PM Boys (2) North Middlesex Patriots (3) East Longmeadow Spartans Wallace Civic Center
Feb. 20, 1:30 PM Boys (2) Rockland Bulldogs (6) Silver Lake Lakers Rockland Arena
Feb. 20, 1:30 PM Boys (0) Norton Lancers (5) Medway Mustangs Foxboro Sports Center
Feb. 20, 1:00 PM Girls (6) Falmouth Clippers (2) Medfield/Norton Warriors Falmouth Ice Arena
Feb. 20 (Time TBA) Boys (0) Blue Hills Warriors (3) Foxboro Warriors Canton Ice House
Feb. 20, 12:15 PM Boys (4) Sacred Heart Saints (0) Abington Green Wave The Bog
Feb. 20, 12:00 PM Girls (4) Bishop Fenwick Crusaders (0) Oakmont Spartans McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 20, 12:00 PM Boys (5) Woburn Tanners (3) Westford Academy Grey Ghosts O'Brien Arena
Feb. 20, 11:50 AM Girls (0) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers (4) Mansfield/Oliver Ames/Foxboro Warriors Rockland Arena
Feb. 20, 11:00 AM Boys (4) Cardinal Spellman Cardinals (1) East Bridgewater Vikings Canton Ice House
Feb. 20, 10:00 AM Boys (1) OBryant Tigers (10) Latin Academy Dragons Matthews Arena
Feb. 19, 8:30 PM Boys (9) Minnechaug Falcons (4) West Springfield Terriers Olympia Center
Feb. 19, 8:00 PM Girls (3) Hingham Harborwomen (3) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars Pilgrim Arena
Feb. 19, 7:30 PM Boys (4) Coyle & Cassidy Warriors (2) Medfield Warriors Raynham IcePlex
Feb. 19, 7:00 PM Boys (1) Burlington Red Devils (3) Framingham Flyers Burlington Ice Palace
Feb. 19, 7:00 PM Boys (1) Newburyport Clippers (3) Winchester Sachems Graf Rink
Feb. 19, 7:00 PM Girls (1) Falmouth Clippers (1) Boston Latin Wolf Pack Falmouth Ice Arena
Feb. 19, 6:00 PM Boys (0) Melrose Red Raiders (4) Xaverian Hawks Stoneham Arena
Feb. 19, 6:00 PM Boys (3) Sandwich Blue Knights (3) Lowell Catholic Crusaders Gallo Arena
Feb. 19, 6:00 PM Girls (1) Duxbury Dragons (1) Westford Academy Grey Ghosts Pilgrim Arena
Feb. 19, 5:30 PM Boys (2) Canton Bulldogs (2) Boston Latin Wolf Pack Raynham IcePlex
Feb. 19, 5:30 PM Boys (0) Wahconah Warriors (2) South Hadley/Holyoke Tigers Pittsfield Boys & Girls Club
Feb. 19, 5:00 PM Boys (4) Medford Mustangs (1) Chelmsford Lions Burlington Ice Palace
Feb. 19, 5:00 PM Boys (4) Andover Golden Warriors (2) St. John's Shrewsbury Pioneers Graf Rink
Feb. 19, 5:00 PM Girls (3) LaSalle Academy (R.I.) (2) Medfield/Norton Warriors Falmouth Ice Arena
Feb. 19, 4:30 PM Boys (1) Stoughton Black Knights (5) Nauset Warriors Asiaf Skating Arena
Feb. 19, 4:00 PM Girls (3) Braintree Wamps (3) Arlington Spy Ponders Pilgrim Arena
Feb. 19, 4:00 PM Boys (0) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders (1) Marthas Vineyard Vineyarders Charles Moore Arena
Feb. 19, 4:00 PM Boys (4) Norwood Mustangs (0) Latin Academy Dragons Bajko Memorial Rink
Feb. 19, 4:00 PM Boys (3) Waltham Hawks (0) Newton North Tigers Bentley Arena
Feb. 19, 4:00 PM Boys (4) Nantucket Whalers (3) North Reading Hornets Gallo Arena
Feb. 19, 3:30 PM Boys (1) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders (5) North Middlesex Patriots Wallace Civic Center
Feb. 19, 3:00 PM Girls (5) Masconomet Chieftains (3) Billerica/Chelmsford Indians Graf Rink
Feb. 19, 2:50 PM Girls (6) Longmeadow Lancers (0) Leominster/St. Bernard's Blue Devils Olympia Center
Feb. 19, 2:30 PM Boys (2) Brockton Boxers (2) Natick Red Hawks Asiaf Skating Arena
Feb. 19, 2:30 PM Boys (5) Plymouth North Eagles (0) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Armstrong Arena
Feb. 19, 2:30 PM Boys (2) Marlboro Panthers (2) Auburn/Millbury Rockets Navin Arena
Feb. 19, 2:10 PM Girls (1) Latin Academy/Fontbonne Dragons (8) Framingham Flyers Raymond J. Bourque Arena
Feb. 19, 2:00 PM Boys (4) Catholic Memorial Knights (0) LaSalle Academy (R.I.) Warrior Ice Arena
Feb. 19, 2:00 PM Girls (0) Acton-Boxboro Colonials (4) Reading Rockets Pilgrim Arena
Feb. 19, 1:30 PM Boys (1) Leominster Blue Devils (5) Hudson Hawks Wallace Civic Center
Feb. 19, 1:00 PM Girls (4) Tewksbury/Methuen Red Rangers (3) Shrewsbury Colonials Graf Rink
Feb. 19, 1:00 PM Boys (7) Wakefield Warriors (0) St. Joseph Prep The Phoenix Stoneham Arena
Feb. 19, 12:45 PM Boys (8) East Longmeadow Spartans (0) Southwick Rams Olympia Center
Feb. 19, 12:00 PM Girls (1) St. Mary's Lynn Spartans (0) Needham Rockets Pilgrim Arena
Feb. 19, 11:45 AM Boys (1) St. John Paul II Lions (5) Bishop Stang Spartans Kennedy Memorial Skating Rink
Feb. 19, 11:10 AM Boys (0) Walpole Rebels (1) Wellesley Raiders Rodman Arena
Feb. 19, 11:00 AM Girls (5) Wakefield Warriors (8) Marblehead Magicians Stoneham Arena
Feb. 19, 10:00 AM Girls (4) Sandwich Lady Knights (4) Bishop Stang Spartans Gallo Arena
Feb. 19, 10:00 AM Girls (6) Andover Golden Warriors (0) Arlington Catholic Cougars Pilgrim Arena
Feb. 18, 8:00 PM Boys (7) Northbridge Rams (3) Lunenburg/Ayer-Shirley Blue Knights Navin Arena
Feb. 18, 7:50 PM Boys (0) Quincy Presidents (0) Southeastern/West Bridgewater Hawks Quincy Youth Arena
Feb. 18, 7:00 PM Boys (1) Everett Crimson Tide (7) Somerville Highlanders Allied Veterans Rink
Feb. 18, 7:00 PM Boys (7) Triton Vikings (1) Methuen Rangers Graf Rink
Feb. 18, 7:00 PM Boys (0) Austin Prep Cougars (2) BC High Eagles Falmouth Ice Arena
Feb. 18, 6:40 PM Boys (6) North Quincy Red Raiders (1) Norton Lancers Quincy Youth Arena
Feb. 18, 6:30 PM Boys (3) Greenfield Green Wave (2) Ludlow Lions Collins-Moylan Skating Arena
Feb. 18, 6:30 PM Boys (5) Apponequet/Connolly Lakers (5) Durfee Hilltoppers Driscoll Arena
Feb. 18, 6:10 PM Boys (9) St. Peter Marian Guardians (2) Nashoba Tech Vikings Worcester Ice Center
Feb. 18, 6:00 PM Boys (9) Arlington Spy Ponders (3) Andover Golden Warriors Ed Burns Arena
Feb. 18, 6:00 PM Girls (6) Algonquin/Hudson Tomahawks (0) Oakmont Spartans New England Sports Center
Feb. 18, 5:00 PM Boys (2) Lynn Jets (6) Lowell Red Raiders Graf Rink
Feb. 18, 5:00 PM Boys (1) Dover-Sherborn/Weston Raiders (6) Wayland Warriors MacDowell Ice Arena
Feb. 18, 5:00 PM Boys (3) Hingham Harbormen (1) Duxbury Dragons Falmouth Ice Arena
Feb. 18, 5:00 PM Boys (0) Northeast Golden Knights (3) Essex Tech Hawks Valley Forum II
Feb. 18, 5:00 PM Girls (3) Medford/Malden Mustangs (1) Lexington Minutemen The Edge Sports Center
Feb. 18, 5:00 PM Girls (2) Winchester Sachems (3) Milton Wildcats O'Brien Arena
Feb. 18, 4:00 PM Girls (5) Canton Bulldogs (4) Barnstable Red Raiders Canton Ice House
Feb. 18 (Time TBA) Boys (0) Nantucket Whalers (2) Sandwich Blue Knights Gallo Arena
Feb. 18, 4:00 PM Boys (1) Nashoba Chieftains (5) Westboro Rangers New England Sports Center
Feb. 18, 4:00 PM Boys (3) North Reading Hornets (5) Lowell Catholic Crusaders Gallo Arena
Feb. 18, 3:40 PM Girls (2) Cohasset/Hanover Skippers (4) Scituate Sailors Hobomock Arena
Feb. 18, 3:30 PM Boys (0) Hopedale/Millis Blue Raiders (3) Worcester/Leicester Wildcats Blackstone Valley Ice Arena
Feb. 18, 3:00 PM Boys (2) Middleboro/Hull Pirates (3) Taunton Tigers Bridgewater Ice Arena
Feb. 18, 3:00 PM Boys (1) Gardner/Murdock Wildcats (9) Oakmont/Narragansett Spartans Veterans Arena
Feb. 18, 3:00 PM Boys (5) Algonquin Tomahawks (4) Groton Dunstable Crusaders NorthStar Youth Forum
Feb. 18, 3:00 PM Boys (1) Falmouth Clippers (2) Reading Rockets Falmouth Ice Arena
Feb. 18, 3:00 PM Girls (2) Mount St. Charles (R.I.) (5) Archbishop Williams Bishops Adelard Arena
Feb. 18, 3:00 PM Girls (8) Austin Prep Cougars (0) Arlington Catholic Cougars Stoneham Arena
Feb. 18, 3:00 PM Boys (3) Amesbury Indians (4) Haverhill Hillies Graf Rink
Feb. 18, 3:00 PM Boys (4) Agawam Brownies (2) Chicopee Comp Colts Fitzpatrick Rink
Feb. 18, 3:00 PM Boys (3) LaSalle (R.I.) (4) Franklin Panthers Smithfield Municipal Rink
Feb. 18, 2:30 PM Boys (6) Chicopee Pacers (3) Wahconah Warriors Smead Arena at Blunt Park
Feb. 18, 2:30 PM Girls (3) Bishop Stang Spartans (2) Sandwich Lady Knights Hetland Arena
Feb. 18, 2:00 PM Girls (3) Pembroke Titans (4) Norwell Clippers Hobomock Arena
Feb. 18, 2:00 PM Boys (10) Bishop Fenwick Crusaders (1) Peabody Tanners McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 18, 2:00 PM Boys (0) Norwell Clippers (4) Scituate Sailors Hobomock Arena
Feb. 18, 1:50 PM Boys (9) Bedford Bucs (2) Minuteman Mustangs The Edge Sports Center
Feb. 18, 1:30 PM Boys (7) Wilmington Wildcats (1) Shawsheen Rams Ristuccia Memorial Arena
Feb. 18, 1:30 PM Boys (3) Rockland Bulldogs (0) Sacred Heart Saints Rockland Arena
Feb. 18, 1:30 PM Boys (3) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders (3) Littleton/Bromfield Tigers Wallace Civic Center
Feb. 18, 1:20 PM Boys (6) Marshfield Rams (0) Weymouth Wildcats The Bog
Feb. 18, 1:00 PM Boys (4) Foxboro Warriors (3) Cardinal Spellman Cardinals Canton Ice House
Feb. 18, 1:00 PM Boys (1) Arlington Catholic Cougars (3) Archbishop Williams Bishops Falmouth Ice Arena
Feb. 18, 1:00 PM Boys (6) Westwood Wolverines (1) Oliver Ames Tigers Canton Ice House
Feb. 18, 1:00 PM Boys (0) Shrewsbury Colonials (3) Longmeadow Lancers NorthStar Youth Forum
Feb. 18, 1:00 PM Boys (3) Pentucket Sachems (2) Hamilton-Wenham Generals Graf Rink
Feb. 18, 1:00 PM Girls (3) Martha's Vineyard Vineyarders (2) Norwood Mustangs Martha's Vineyard Arena
Feb. 18, 1:00 PM Boys (2) Danvers Falcons (0) Masconomet Chieftains Raymond J. Bourque Arena
Feb. 18, 1:00 PM Boys (5) Bishop Feehan Shamrocks (3) Marblehead Magicians New England Sports Village
Feb. 18, 12:20 PM Boys (3) Pembroke Titans (4) Hanover Indians Hobomock Arena
Feb. 18, 12:10 PM Girls (4) Medfield/Norton Warriors (1) Dover-Sherborn/Hopkinton Raiders Rodman Arena
Feb. 18, 12:00 PM Boys (2) St. John's Prep Eagles (0) Catholic Memorial Knights Essex Sports Center
Feb. 18, 12:00 PM Girls (2) Dedham Marauders (2) Concord-Carlisle Patriots Noble & Greenough School
Feb. 18, 11:30 AM Boys (1) Cohasset Skippers (6) Whitman-Hanson Panthers Connell Memorial Rink
Feb. 18, 11:20 AM Girls (3) Walpole Rebels (0) King Philip Warriors Rodman Arena
Feb. 18, 11:00 AM Boys (2) Blue Hills Warriors (0) East Bridgewater Vikings Canton Ice House
Feb. 18, 11:00 AM Girls (9) Peabody/Lynnfield Tanners (1) Bishop Fenwick Crusaders McVann-O'Keefe Skating Rink
Feb. 18, 10:30 AM Girls (7) BMWORR Canalwomen (0) Cape Cod Furies Gallant Arena at Merrimack College
Feb. 18, 10:00 AM Girls (3) Medway/Ashland Mustangs (5) Natick Red Hawks Pirelli Veterans Arena
Feb. 18, 9:45 AM Girls (3) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers (5) Dennis-Yarmouth Dolphins Rockland Arena