Jan. 22, 8:30 PM Boys
Jan. 22, 8:30 PM Boys
Jan. 23, 3:00 PM Boys
Jan. 23, 3:00 PM Girls
Jan. 23, 3:30 PM Boys
Jan. 23, 3:30 PM Girls
Jan. 23, 3:50 PM Boys
(1) Dedham
Jan. 23, 4:00 PM Girls
Jan. 23, 4:00 PM Girls
(6) BMWORR
Jan. 23, 4:00 PM Girls
Jan. 23, 4:00 PM Boys
Jan. 23, 4:00 PM Boys
Jan. 23, 4:00 PM Girls
Jan. 23, 4:05 PM Boys
Jan. 23, 4:15 PM Girls
Jan. 23, 5:00 PM Girls
Jan. 23, 5:00 PM Boys
Jan. 23, 5:00 PM Boys
Jan. 23, 5:00 PM Boys
(8) Bourne
Jan. 23, 5:00 PM Boys
Jan. 23, 5:00 PM Girls
Jan. 23, 5:10 PM Boys
Jan. 23, 5:15 PM Boys
Jan. 23, 5:25 PM Boys
Jan. 23, 5:30 PM Boys
Jan. 23, 5:30 PM Boys
Jan. 23, 5:30 PM Boys
(2) Milton
Jan. 23, 5:30 PM Boys
(1) Hudson
Jan. 23, 5:30 PM Boys
Jan. 23, 5:40 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Girls
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
(1) Norton
Jan. 23, 6:00 PM Boys
(4) Nauset
Jan. 23, 6:00 PM Boys
(2) Durfee
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Girls
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM girls
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Jan. 23, 6:00 PM Boys
Full Schedule
>
<

MIAA Massachusetts High School Hockey

Week of January 19, 2019 View Tournaments

Date & Time Division Home Away Venue
Jan. 19, 11:45 AM Boys (4) Melrose Red Raiders (1) Belmont Marauders Kasabuski Arena
Jan. 19, 12:00 PM Boys (0) Wilmington Wildcats (4) Winchester Sachems Ristuccia Memorial Arena
Jan. 19, 12:20 PM Boys (1) Watertown Raiders (1) Essex Tech Hawks John A. Ryan Arena
Jan. 19, 12:30 PM Boys (3) Swampscott Big Blue (2) Revere/Malden Patriots O'Keefe Athletic Center Salem State
Jan. 19, 12:30 PM Boys (5) Middleboro/Hull Pirates (1) East Bridgewater Vikings Bridgewater Ice Arena
Jan. 19, 12:45 PM Girls (5) Cohasset/Hanover Skippers (2) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers Zapustas Arena
Jan. 19, 1:00 PM Boys (3) Northeast Golden Knights (1) Nashoba Tech Vikings Valley Forum II
Jan. 19, 1:00 PM Boys (1) Marthas Vineyard Vineyarders (3) Bishop Stang Spartans Martha's Vineyard Arena
Jan. 19, 1:00 PM Girls (0) Belmont Marauders (3) Melrose Red Raiders Skip Viglirolo Rink
Jan. 19, 1:00 PM Girls (6) Bishop Stang Spartans (2) St. Peter Marian Guardians Hetland Arena
Jan. 19, 1:20 PM Boys (4) Pope Francis Cardinals (0) Austin Prep Cougars Olympia Center
Jan. 19, 1:30 PM Boys (3) Worcester/Leicester Wildcats (1) Littleton/Bromfield Tigers Buffone Arena
Jan. 19, 1:30 PM Boys (3) Winthrop Vikings (1) Saugus Sachems Larsen Rink
Jan. 19, 2:00 PM Boys (4) Triton Vikings (3) Lynnfield Pioneers Graf Rink
Jan. 19, 2:00 PM Girls (0) Oakmont Spartans (4) Bishop Fenwick Crusaders Gardner Veterans Skating Rink
Jan. 19, 2:00 PM Boys (2) Andover Golden Warriors (2) Waltham Hawks Lawrence Valley Forum
Jan. 19, 2:00 PM Boys (7) St. John's Shrewsbury Pioneers (2) Arlington Catholic Cougars New England Sports Center
Jan. 19, 2:00 PM Boys (2) Taunton Tigers (9) Oliver Ames Tigers Aleixo Arena
Jan. 19, 2:20 PM Girls (0) Wilmington Wildcats (2) Winchester Sachems Ristuccia Memorial Arena
Jan. 19, 2:20 PM Girls (2) Watertown Raiders (3) Lexington Minutemen John A. Ryan Arena
Jan. 19, 2:40 PM Girls (3) Duxbury Dragons (2) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars The Bog
Jan. 19, 2:40 PM Boys (0) Danvers Falcons (1) Medford Mustangs Raymond J. Bourque Arena
Jan. 19, 2:45 PM Boys (6) Braintree Wamps (1) Weymouth Wildcats Zapustas Arena
Jan. 19, 3:00 PM Boys (4) Dartmouth Indians (3) Cranston West (R.I.) Hetland Arena
Jan. 19, 3:00 PM Boys (5) Ashland Clockers (5) Westwood Wolverines Loring Arena
Jan. 19, 3:00 PM Girls (2) Barnstable Red Raiders (2) Falmouth Clippers Kennedy Memorial Skating Rink
Jan. 19, 3:00 PM Boys (5) Longmeadow Lancers (2) Newton North Tigers Olympia Center
Jan. 19, 3:10 PM Boys (9) Hanover Indians (1) Pembroke Titans Hobomock Arena
Jan. 19 Postponed Boys East Longmeadow Spartans Marblehead Magicians Olympia Center
Jan. 19, 3:40 PM Boys (2) South Shore Voc-Tech Vikings (5) Upper Cape Tech Rams Rockland Arena
Jan. 19, 4:00 PM Boys (3) Pentucket Sachems (2) Amesbury Indians Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 19, 4:00 PM Girls (2) St. Mary's Lynn Spartans (0) Archbishop Williams Bishops Connery Memorial Arena
Jan. 19, 4:00 PM Boys (2) Xaverian Hawks (6) BC High Eagles Canton Ice House
Jan. 19, 4:00 PM Girls (1) Stoneham Spartans (2) Woburn Tanners Stoneham Arena
Jan. 19, 4:00 PM Boys (1) Hopkinton Hillers (0) Holliston Panthers Navin Arena
Jan. 19, 4:00 PM Girls (1) Stoughton Black Knights (6) Wayland/Weston WarCats Asiaf Skating Arena
Jan. 19, 4:00 PM Girls (1) Burlington Red Devils (8) Reading Rockets Burlington Ice Palace
Jan. 19, 4:00 PM Girls (5) Peabody/Lynnfield Tanners (1) Marblehead Magicians McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 19, 4:15 PM Boys (2) Newton South Lions (2) Lexington Minutemen John A. Ryan Arena
Jan. 19, 4:30 PM Boys (0) Sandwich Blue Knights (5) Nauset Warriors Gallo Arena
Jan. 19, 4:40 PM Boys (6) Beverly Panthers (1) Peabody Tanners Raymond J. Bourque Arena
Jan. 19, 4:40 PM Boys (1) East Boston Jets (9) Dedham Marauders Lt. Porrazzo Memorial Rink
Jan. 19, 4:40 PM Boys (5) Duxbury Dragons (1) Silver Lake Lakers The Bog
Jan. 19, 5:00 PM Boys Wahconah Warriors Southwick Rams Pittsfield Boys & Girls Club
Jan. 19, 5:00 PM Girls (1) Weymouth Wildcats (4) Braintree Wamps Connell Memorial Rink
Jan. 19, 5:00 PM Boys (6) Auburn/Millbury Rockets (3) Nashoba Chieftains Horgan Skating Arena
Jan. 19, 5:00 PM Boys (2) Apponequet/Connolly Lakers (0) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons Driscoll Arena
Jan. 19, 5:00 PM Boys (2) Scituate Sailors (3) Plymouth North Eagles Hobomock Arena
Jan. 19, 5:00 PM Girls (9) Tewksbury/Methuen Red Rangers (1) Concord-Carlisle Patriots Methuen High School Rink
Jan. 19, 5:10 PM Boys (4) Assabet Aztecs (1) Hopedale/Millis Blue Raiders Navin Arena
Jan. 19, 5:10 PM Boys (10) Framingham Flyers (0) Brookline Warriors Loring Arena
Jan. 19 Postponed Boys Nantucket Whalers Latin Academy Dragons Nantucket Ice Skating Rink
Jan. 19 Postponed Girls Masconomet Chieftains Longmeadow Lancers Haverhill Valley Forum
Jan. 19, 5:30 PM Boys (4) St. John Paul II Lions (1) Cardinal Spellman Cardinals Hyannis Youth and Community Center
Jan. 19, 5:40 PM Boys (0) Chelmsford Lions (4) Westford Academy Grey Ghosts Chelmsford Forum
Jan. 19, 5:40 PM Boys (0) Rockland Bulldogs (7) Norwell Clippers Rockland Arena
Jan. 19, 6:00 PM Boys (4) Oakmont/Narragansett Spartans (2) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders Iorio Arena
Jan. 19, 6:00 PM Boys (0) Dennis-Yarmouth Dolphins (8) Marshfield Rams Tony Kent Arena
Jan. 19, 6:00 PM Girls (0) Cape Cod Furies (8) Sandwich Lady Knights Charles Moore Arena
Jan. 19, 6:00 PM Girls (2) Canton Bulldogs (2) Medway/Ashland Mustangs Canton Ice House
Jan. 19, 6:00 PM Boys (4) Burlington Red Devils (4) Reading Rockets Burlington Ice Palace
Jan. 19, 6:00 PM Boys (6) Gloucester Fishermen (5) Lynn Jets Dorothy Talbot Rink
Jan. 19, 6:00 PM Boys (2) Wayland Warriors (2) Cambridge Falcons New England Sports Center
Jan. 19 Postponed Boys Groton Dunstable Crusaders Westfield Bombers Pratt School Rink
Jan. 19 Postponed Boys St. John's Prep Eagles Catholic Memorial Knights Essex Sports Center
Jan. 19, 6:00 PM Boys (3) Concord-Carlisle Patriots (6) Lincoln-Sudbury Warriors The Edge Sports Center
Jan. 19, 6:00 PM Boys (4) Stoneham Spartans (0) Woburn Tanners Stoneham Arena
Jan. 19, 6:10 PM Girls (3) Wellesley Raiders (1) Natick Red Hawks Babson Skating Center
Jan. 19, 6:30 PM Boys (4) Medway Mustangs (2) Norton Lancers Pirelli Veterans Arena
Jan. 19, 6:30 PM Boys Attleboro Blue Bombardiers King Philip Warriors New England Sports Village
Jan. 19 Postponed Boys Greenfield Green Wave Gardner/Murdock Wildcats Collins-Moylan Skating Arena
Jan. 19, 6:30 PM Boys (7) Bourne Canalmen (0) Somerset Berkley Raiders Gallo Arena
Jan. 19, 6:40 PM Boys (4) Quincy Presidents (0) Bridgewater-Raynham Trojans Quincy Youth Arena
Jan. 19, 6:40 PM Girls (2) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers (4) HPNA Hillies Raymond J. Bourque Arena
Jan. 19, 6:40 PM Boys (1) Sacred Heart Saints (6) Tri County Cougars The Bog
Jan. 19, 6:50 PM Girls (3) Marshfield Rams (7) Dennis-Yarmouth Dolphins Hobomock Arena
Jan. 19, 7:00 PM Girls (6) Brookline Warriors (3) Framingham Flyers Walter Brown Arena
Jan. 19, 7:00 PM Boys (3) Notre Dame (Conn.) (3) Bishop Fenwick Crusaders McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (1) Haverhill Hillies (7) Tewksbury Redmen Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (0) Everett Crimson Tide (5) Somerville Highlanders Allied Veterans Rink
Jan. 19, 7:00 PM Girls (2) Martha's Vineyard Vineyarders (6) Scituate Sailors Martha's Vineyard Arena
Jan. 19, 7:00 PM Girls (7) Andover Golden Warriors (1) Central Catholic Raiders Breakaway Ice Center
Jan. 19, 7:00 PM Boys (9) Drury Blue Devils (1) Mt Everett Eagles Vietnam Veterans Memorial Rink
Jan. 19 Postponed Girls Waltham Hawks Acton-Boxboro Colonials Veterans Memorial Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (2) Norwood Mustangs (2) Medfield Warriors Rodman Arena
Jan. 19, 7:00 PM Boys (1) Milton Wildcats (4) Walpole Rebels Ulin Memorial Rink
Jan. 19, 7:30 PM Boys (5) Barnstable Red Raiders (3) Falmouth Clippers Kennedy Memorial Skating Rink
Jan. 19, 7:30 PM Girls (0) Lincoln-Sudbury Warriors (4) Westford Academy Grey Ghosts New England Sports Center
Jan. 19, 7:30 PM Boys (1) Acton-Boxboro Colonials (1) Central Catholic Raiders Nashoba Valley Olympia
Jan. 19, 7:35 PM Boys (2) Masconomet Chieftains (0) Newburyport Clippers Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 19, 7:40 PM Boys (6) Archbishop Williams Bishops (4) Lowell Catholic Crusaders Canton Sportsplex
Jan. 19, 8:00 PM Boys (0) Matignon Warriors (6) St. Mary's Lynn Spartans Stoneham Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (4) Cohasset Skippers (1) Abington Green Wave Connell Memorial Rink
Jan. 19, 8:00 PM Boys (12) Canton Bulldogs (2) Stoughton Black Knights Canton Ice House
Jan. 19, 8:00 PM Boys South Hadley/Holyoke Tigers Easthampton Eagles Fitzpatrick Rink
Jan. 19 Postponed Boys Hudson Hawks Wachusett Mountaineers New England Sports Center
Jan. 19, 8:00 PM Boys (2) Bedford Bucs (9) Dracut/Tyngsboro Middies The Edge Sports Center
Jan. 19, 8:00 PM Boys (3) Blue Hills Warriors (4) Diman Bengals Zapustas Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (0) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders (8) Southeastern/West Bridgewater Hawks Charles Moore Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (2) Rockport/Manchester Essex Vikings (2) Hamilton-Wenham Generals Dorothy Talbot Rink
Jan. 19 Postponed Girls Austin Prep Cougars Arlington Catholic Cougars Essex Sports Center
Jan. 19, 8:10 PM Boys (3) Natick Red Hawks (1) Wellesley Raiders Chase Arena
Jan. 19 Postponed Boys Brockton Boxers Durfee Hilltoppers Asiaf Skating Arena
Jan. 19 Postponed Girls Quincy/North Quincy Red Raiders Ursuline Academy Bears Quincy Youth Arena
Jan. 19, 8:30 PM Boys (5) Wareham/Carver Vikings (2) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Gallo Arena
Jan. 19 Postponed Girls Franklin Panthers Norwood Mustangs Pirelli Veterans Arena
Jan. 20 Postponed Girls Scituate Sailors TBD- Nan Rheault Martha's Vineyard Arena
Jan. 20 Postponed Girls Dover-Sherborn/Hopkinton Raiders TBD- Nan Rheault Martha's Vineyard Arena
Jan. 20, 9:00 AM Girls Bishop Fenwick Crusaders Westford Academy Grey Ghosts McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 20, 1:40 PM Girls (1) Sandwich Lady Knights (3) Franklin Panthers Gallo Arena
Jan. 20 Postponed Girls Dover-Sherborn/Hopkinton Raiders BMWORR Canalwomen Martha's Vineyard Arena
Jan. 21 Postponed Girls Austin Prep Cougars Shrewsbury Colonials Stoneham Arena
Jan. 21, 10:00 AM Boys (1) Longmeadow Lancers (0) Auburn/Millbury Rockets Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 21, 10:00 AM Boys (7) Quincy Presidents (2) Pembroke Titans Quincy Youth Arena
Jan. 21, 10:20 AM Boys (3) Silver Lake Lakers (1) Bridgewater-Raynham Trojans Hobomock Arena
Jan. 21 Postponed Girls Mansfield/Oliver Ames/Foxboro Warriors Westwood Wolverines Rodman Arena
Jan. 21 Postponed Girls Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers Stoughton Black Knights Rockland Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (4) Catholic Memorial Knights (3) Reading Rockets O'Brien Arena
Jan. 21, 12:00 PM Girls (7) Duxbury Dragons (2) Marshfield Rams The Bog
Jan. 21, 12:00 PM Girls (3) Newton North/South Tigers (0) Ursuline Academy Bears John A. Ryan Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (0) Shawsheen Rams (4) Northeast Golden Knights Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 21, 12:00 PM Boys (0) Rockport/Manchester Essex Vikings (4) Nashoba Tech Vikings Dorothy Talbot Rink
Jan. 21, 12:00 PM Boys (5) Hamilton-Wenham Generals (2) Swampscott Big Blue Johnson Hockey Rink
Jan. 21, 12:00 PM Girls (5) Quincy/North Quincy Red Raiders (10) Winchester Sachems Quincy Youth Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (0) Ludlow Lions (5) Minnechaug Falcons Olympia Center
Jan. 21, 12:00 PM Girls (6) Medford/Malden Mustangs (2) Watertown Raiders LoConte Rink
Jan. 21, 12:00 PM Boys (1) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs (1) Plymouth North Eagles Travis Roy Arena at Tabor Academy
Jan. 21, 12:00 PM Boys (2) Stoneham Spartans (1) Cambridge Falcons Stoneham Arena
Jan. 21 Postponed Girls Medfield/Norton Warriors King Philip Warriors Rodman Arena
Jan. 21, 12:30 PM Girls (1) Archbishop Williams Bishops (7) Natick Red Hawks Zapustas Arena
Jan. 21, 1:00 PM Boys (6) Lowell Catholic Crusaders (1) St. Joseph Prep The Phoenix Chelmsford Forum
Jan. 21, 1:00 PM Boys (1) Algonquin Tomahawks (5) Lincoln-Sudbury Warriors NorthStar Youth Forum
Jan. 21, 1:00 PM Boys (1) Northbridge Rams (0) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders New England Sports Center
Jan. 21, 1:30 PM Girls (2) Wilmington Wildcats (1) Bishop Fenwick Crusaders Ristuccia Memorial Arena
Jan. 21, 1:30 PM Boys (1) North Middlesex Patriots (8) Groton Dunstable Crusaders Wallace Civic Center
Jan. 21, 1:30 PM Boys (2) Tewksbury Redmen (2) Westford Academy Grey Ghosts Breakaway Ice Center
Jan. 21, 1:30 PM Boys (5) Whitman-Hanson Panthers (1) Rockland Bulldogs Rockland Arena
Jan. 21, 2:00 PM Girls (5) Dennis-Yarmouth Dolphins (1) Cape Cod Furies Tony Kent Arena
Jan. 21, 2:00 PM Boys (3) Duxbury Dragons (0) Marshfield Rams The Bog
Jan. 21, 2:00 PM Boys (4) Southeastern/West Bridgewater Hawks (3) Cohasset Skippers Raynham IcePlex
Jan. 21, 2:00 PM Boys (3) Xaverian Hawks (0) Belmont Marauders O'Brien Arena
Jan. 21, 2:00 PM Girls (1) Lexington Minutemen (3) St. Mary's Lynn Spartans The Edge Sports Center
Jan. 21, 2:00 PM Boys (6) Hanover Indians (2) Plymouth South Panthers Hobomock Arena
Jan. 21, 2:00 PM Boys (6) Newton North Tigers (2) Brockton Boxers John A. Ryan Arena
Jan. 21, 2:00 PM Boys (6) North Andover Scarlet Knights (0) Methuen Rangers Brooks School Rink
Jan. 21, 2:00 PM Boys (3) Canton Bulldogs (1) Newburyport Clippers Canton Ice House
Jan. 21, 2:00 PM Girls (1) Shawsheen Rams (4) Norwood Mustangs Janas Memorial Rink
Jan. 21, 2:30 PM Boys (4) Chicopee Pacers (4) South Hadley/Holyoke Tigers Smead Arena at Blunt Park
Jan. 21, 2:30 PM Boys (1) Dartmouth Indians (5) Bourne Canalmen Hetland Arena
Jan. 21, 2:30 PM Boys (2) Bishop Guertin (N.H.) (3) Arlington Catholic Cougars Ice Center Rink
Jan. 21, 2:30 PM Boys (2) Bishop Feehan Shamrocks (6) Medfield Warriors New England Sports Village
Jan. 21, 2:30 PM Girls (7) Boston Latin Wolf Pack (1) Latin Academy/Fontbonne Dragons Murphy Memorial Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (6) Oliver Ames Tigers (1) Coyle & Cassidy Warriors Asiaf Skating Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (1) Triton Vikings (3) Wellesley Raiders Graf Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (2) Wachusett Mountaineers (4) Shrewsbury Colonials NorthStar Youth Forum
Jan. 21, 3:00 PM Boys (3) Falmouth Clippers (2) Waltham Hawks Falmouth Ice Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (0) Gardner/Murdock Wildcats (8) Assabet Aztecs Veterans Arena
Jan. 21, 3:00 PM Girls (3) Matignon Warriors (0) Leominster/St. Bernard's Blue Devils Emmons Horrigan O'Neill Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (6) Wareham/Carver Vikings (2) Durfee Hilltoppers Gallo Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (1) Chicopee Comp Colts (3) Belchertown Orioles Fitzpatrick Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (2) Milton Wildcats (2) Norwood Mustangs Ulin Memorial Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (4) Diman Bengals (6) Apponequet/Connolly Lakers Driscoll Arena
Jan. 21, 3:30 PM Boys (6) Masconomet Chieftains (0) Beverly Panthers Haverhill Valley Forum
Jan. 21, 3:40 PM Girls (1) Wellesley Raiders (1) Walpole Rebels Babson Skating Center
Jan. 21, 4:00 PM Boys (0) Dennis-Yarmouth Dolphins (6) Nauset Warriors Tony Kent Arena
Jan. 21, 4:00 PM Boys (4) Hingham Harbormen (2) St. Mary's Lynn Spartans Pilgrim Arena
Jan. 21 Postponed Boys Upper Cape Tech Rams Nantucket Whalers Gallo Arena
Jan. 21, 4:00 PM Boys (2) Mansfield Hornets (2) Franklin Panthers Foxboro Sports Center
Jan. 21, 4:00 PM Boys (6) BC High Eagles (0) Burlington Red Devils O'Brien Arena
Jan. 21, 5:00 PM Girls (2) Falmouth Clippers (0) Plymouth Blue Eagles Falmouth Ice Arena
Jan. 21, 5:00 PM Boys (4) Nashoba Chieftains (1) Oakmont/Narragansett Spartans New England Sports Center
Jan. 21, 5:25 PM girls (6) St. Peter Marian Guardians (0) Oakmont Spartans Worcester Ice Center
Jan. 21, 5:30 PM Boys (3) Lowell Red Raiders (2) Wayland Warriors Tsongas Center
Jan. 21, 5:30 PM Girls (1) Auburn Rockets (5) Framingham Flyers Horgan Skating Arena
Jan. 21, 5:30 PM Boys (4) Leominster Blue Devils (5) Marlboro Panthers Wallace Civic Center
Jan. 21, 5:45 PM Girls (4) Acton-Boxboro Colonials (2) Milton Wildcats Nashoba Valley Olympia
Jan. 21, 6:00 PM Girls (0) Hingham Harborwomen (3) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars Pilgrim Arena
Jan. 21, 6:00 PM Boys (3) Melrose Red Raiders (3) St. John's Prep Eagles O'Brien Arena
Jan. 21, 6:00 PM Boys (0) Foxboro Warriors (2) North Attleboro Red Rocketeers Foxboro Sports Center
Jan. 21, 6:00 PM Boys (2) Austin Prep Cougars (2) St. John's Shrewsbury Pioneers Stoneham Arena
Jan. 21, 6:00 PM Girls (3) Arlington Spy Ponders (5) Billerica/Chelmsford Indians Ed Burns Arena
Jan. 21, 6:00 PM Boys (0) Saugus Sachems (5) Bishop Fenwick Crusaders Kasabuski Arena
Jan. 21, 7:00 PM Boys (2) Ashland Clockers (4) Brookline Warriors Loring Arena
Jan. 21, 7:00 PM Boys (1) Hudson Hawks (5) Westboro Rangers New England Sports Center
Jan. 21, 7:15 PM Boys (2) Mt Everett Eagles (9) Greenfield Green Wave Stewart Athletic Center
Jan. 21, 8:00 PM Boys (7) Winchester Sachems (1) Malden Catholic Lancers O'Brien Arena
Jan. 21, 8:00 PM Girls (1) Wakefield Warriors (4) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers Stoneham Arena
Jan. 22, 4:00 PM Girls Woburn Tanners Arlington Catholic Cougars O'Brien Arena
Jan. 22, 6:30 PM Boys Lunenburg/Ayer-Shirley Blue Knights Worcester/Leicester Wildcats Wallace Civic Center
Jan. 22, 8:30 PM Boys West Springfield Terriers Agawam Brownies Olympia Center
Jan. 22, 8:30 PM Boys Bellingham Blackhawks Minuteman Mustangs Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 3:00 PM Girls (1) St. Joseph Prep/Mount Alvernia The Phoenix (4) Cambridge/Somerville Falcons Warrior Ice Arena
Jan. 23, 3:00 PM Boys (6) Newburyport Clippers (1) Pentucket Sachems Graf Rink
Jan. 23, 3:30 PM Boys (1) St. John Paul II Lions (7) Nantucket Whalers Hyannis Youth and Community Center
Jan. 23, 3:30 PM Girls (4) Cohasset/Hanover Skippers (3) Norwell Clippers Connell Memorial Rink
Jan. 23, 3:50 PM Boys (0) Holliston Panthers (1) Dedham Marauders Blackstone Valley Ice Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (0) Scituate Sailors (6) BMWORR Canalwomen Pilgrim Arena
Jan. 23, 4:00 PM Boys (3) Greater New Bedford Vo-Tech Bears (2) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons Hetland Arena
Jan. 23, 4:00 PM Boys (4) Medfield Warriors (1) Bellingham Blackhawks Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (2) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers (7) Winthrop Vikings Raymond J. Bourque Arena
Jan. 23, 4:00 PM Boys (1) Somerset Berkley Raiders (3) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Driscoll Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (5) Franklin Panthers (5) Westwood Wolverines Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (2) Norwood Mustangs (3) King Philip Warriors Bajko Memorial Rink
Jan. 23, 4:05 PM Boys (2) Lexington Minutemen (5) Reading Rockets The Edge Sports Center
Jan. 23, 4:15 PM Girls (0) Concord-Carlisle Patriots (1) Acton-Boxboro Colonials The Edge Sports Center
Jan. 23, 5:00 PM Girls (0) Waltham Hawks (1) Boston Latin Wolf Pack Veterans Memorial Rink
Jan. 23, 5:00 PM Girls (5) Newton North/South Tigers (1) Framingham Flyers John A. Ryan Arena
Jan. 23, 5:00 PM Boys (1) Middleboro/Hull Pirates (4) Cohasset Skippers Bridgewater Ice Arena
Jan. 23, 5:00 PM Boys (1) Falmouth Clippers (4) Catholic Memorial Knights Falmouth Ice Arena
Jan. 23, 5:00 PM Boys (2) Dennis-Yarmouth Dolphins (5) Marthas Vineyard Vineyarders Tony Kent Arena
Jan. 23, 5:00 PM Boys (8) Bourne Canalmen (0) Apponequet/Connolly Lakers Gallo Arena
Jan. 23, 5:10 PM Boys (0) Chelmsford Lions (5) Xaverian Hawks Chelmsford Forum
Jan. 23, 5:15 PM Boys (1) Peabody Tanners (5) Winthrop Vikings McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 23, 5:25 PM Boys (2) St. Peter Marian Guardians (5) Brockton Boxers Hart Center
Jan. 23, 5:30 PM Boys (9) Hopedale/Millis Blue Raiders (3) Gardner/Murdock Wildcats Blackstone Valley Ice Arena
Jan. 23, 5:30 PM Boys (2) North Middlesex Patriots (1) Hudson Hawks Wallace Civic Center
Jan. 23, 5:30 PM Boys (3) Marlboro Panthers (4) Nashoba Chieftains Navin Arena
Jan. 23, 5:30 PM Boys (2) Somerville Highlanders (2) Revere/Malden Patriots Allied Veterans Rink
Jan. 23, 5:30 PM Boys (5) Braintree Wamps (2) Milton Wildcats Zapustas Arena
Jan. 23, 5:40 PM Boys (10) Mashpee/Monomoy Monarchs (1) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders Charles Moore Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (9) Austin Prep Cougars (0) Matignon Warriors Stoneham Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (2) Blue Hills Warriors (3) Southeastern/West Bridgewater Hawks Canton Ice House
Jan. 23, 6:00 PM Boys (6) Tri County Cougars (2) South Shore Voc-Tech Vikings Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 6:00 PM Girls (4) Melrose Red Raiders (3) Peabody/Lynnfield Tanners Flynn Memorial Rink
Jan. 23, 6:00 PM Boys (9) Gloucester Fishermen (0) Everett Crimson Tide Dorothy Talbot Rink
Jan. 23, 6:00 PM Boys (3) Cambridge Falcons (7) Newton South Lions Simoni Skating Rink
Jan. 23, 6:00 PM Boys (5) Rockland Bulldogs (2) East Bridgewater Vikings Rockland Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (4) Nauset Warriors (3) Barnstable Red Raiders Charles Moore Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys Brookline Warriors Natick Red Hawks Walter Brown Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (1) Malden Catholic Lancers (2) St. John's Prep Eagles Valley Forum II
Jan. 23, 6:00 PM Boys (7) Framingham Flyers (0) Newton North Tigers Loring Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (6) Mansfield Hornets (4) King Philip Warriors Foxboro Sports Center
Jan. 23, 6:00 PM Boys (5) Needham Rockets (2) Walpole Rebels Babson Skating Center
Jan. 23, 6:00 PM Boys (3) Oakmont/Narragansett Spartans (1) Littleton/Bromfield Tigers Iorio Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (5) Hopkinton Hillers (1) Norton Lancers Navin Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (3) King Philip Warriors (6) Mansfield Hornets Foxboro Sports Center
Jan. 23, 6:00 PM Boys (2) Durfee Hilltoppers (8) Wareham/Carver Vikings Driscoll Arena
Jan. 23, 6:00 PM girls (2) St. Peter Marian Guardians (3) Algonquin/Hudson Tomahawks Worcester Ice Center
Jan. 23, 6:00 PM Girls (5) Hingham Harborwomen (1) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers Pilgrim Arena
Jan. 23, 6:10 PM Boys (4) Shrewsbury Colonials (3) Lowell Red Raiders NorthStar Youth Forum
Jan. 23, 6:10 PM Boys (2) Pembroke Titans (2) Scituate Sailors Hobomock Arena
Jan. 23, 6:30 PM Boys (3) Westwood Wolverines (2) Dover-Sherborn/Weston Raiders Canton Ice House
Jan. 23, 6:30 PM Boys (4) Auburn/Millbury Rockets (3) Wachusett Mountaineers Horgan Skating Arena
Jan. 23, 6:30 PM Boys (3) Marblehead Magicians (0) Danvers Falcons O'Keefe Athletic Center Salem State
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Methuen Rangers (3) Billerica Indians Methuen High School Rink
Jan. 23, 7:00 PM Girls (7) Dennis-Yarmouth Dolphins (2) Sandwich Lady Knights Tony Kent Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (1) Haverhill Hillies (4) Acton-Boxboro Colonials Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 23, 7:00 PM Girls (3) Reading Rockets (8) Tewksbury/Methuen Red Rangers Burbank Ice Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (5) Easthampton Eagles (1) Ludlow Lions Lossone Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (1) Waltham Hawks (4) Boston Latin Wolf Pack Veterans Memorial Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (7) Triton Vikings (0) North Reading Hornets Graf Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (3) Stoughton Black Knights (11) North Attleboro Red Rocketeers Asiaf Skating Arena
Jan. 23, 7:00 PM Girls (0) Milton Wildcats (6) Braintree Wamps Ulin Memorial Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (3) Attleboro Blue Bombardiers (5) Oliver Ames Tigers New England Sports Village
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Watertown Raiders (1) Bedford Bucs John A. Ryan Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Coyle & Cassidy Warriors (2) Bishop Feehan Shamrocks Raynham IcePlex
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Lincoln-Sudbury Warriors (1) North Andover Scarlet Knights New England Sports Center
Jan. 23, 7:00 PM Boys (3) North Quincy Red Raiders (0) Hanover Indians Quincy Youth Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Drury Blue Devils (2) Southwick Rams Vietnam Veterans Memorial Rink
Jan. 23, 7:00 PM Girls (6) Billerica/Chelmsford Indians (0) Lincoln-Sudbury Warriors Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 23, 7:00 PM Boys (5) Medford Mustangs (1) Beverly Panthers LoConte Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (5) Groton Dunstable Crusaders (1) Leominster Blue Devils Pratt School Rink
Jan. 23, 7:15 PM Boys (0) Mt Everett Eagles (5) Chicopee Comp Colts Stewart Athletic Center
Jan. 23, 7:15 PM Girls (2) Barnstable Red Raiders (0) Plymouth Blue Eagles Kennedy Memorial Skating Rink
Jan. 23, 7:20 PM Boys (3) Foxboro Warriors (3) Taunton Tigers Foxboro Sports Center
Jan. 23, 7:20 PM Girls (3) Austin Prep Cougars (0) Archbishop Williams Bishops Stoneham Arena
Jan. 23, 7:30 PM Girls (9) Leominster/St. Bernard's Blue Devils (0) Shawsheen Rams Wallace Civic Center
Jan. 23, 7:30 PM Boys (5) Plymouth North Eagles (1) Silver Lake Lakers Armstrong Arena
Jan. 23, 7:30 PM Boys (0) Cardinal Spellman Cardinals (5) Lowell Catholic Crusaders Zapustas Arena
Jan. 23, 7:40 PM Girls (3) Natick Red Hawks (0) Brookline Warriors Chase Arena
Jan. 23, 7:40 PM Boys (6) Norwell Clippers (1) Abington Green Wave The Bog
Jan. 23, 7:45 PM Girls (2) Dedham Marauders (4) Canton Bulldogs Noble & Greenough School
Jan. 23, 7:50 PM Girls (2) Marshfield Rams (0) Weymouth Wildcats Hobomock Arena
Jan. 23, 8:00 PM Girls (13) Matignon Warriors (0) Latin Academy/Fontbonne Dragons Stoneham Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (0) Wellesley Raiders (1) Concord-Carlisle Patriots Babson Skating Center
Jan. 23, 8:00 PM Boys (2) Franklin Panthers (3) Canton Bulldogs Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (3) Westboro Rangers (4) Grafton/BVT Indians NorthStar Youth Forum
Jan. 23, 8:00 PM Boys (4) Minuteman Mustangs (7) Shawsheen Rams Valley Sports Arena
Jan. 23, 8:00 PM Girls (1) St. Mary's Lynn Spartans (1) Stoneham Spartans Connery Memorial Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (6) Sandwich Blue Knights (3) Plymouth South Panthers Gallo Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (6) Diman Bengals (2) Upper Cape Tech Rams Driscoll Arena
Jan. 23, 8:00 PM Girls (4) Walpole Rebels (1) Needham Rockets Rodman Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (0) Wakefield Warriors (4) Stoneham Spartans Ristuccia Memorial Arena
Jan. 23, 8:05 PM Boys (2) Amesbury Indians (1) Rockport/Manchester Essex Vikings Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 23, 8:10 PM Boys (3) Ashland Clockers (1) Medway Mustangs Loring Arena
Jan. 23, 8:15 PM Boys (4) Swampscott Big Blue (4) Lynn Jets O'Keefe Athletic Center Salem State
Jan. 24, 4:00 PM Girls Ursuline Academy Bears Norwood Mustangs Jim Roche Community Arena
Jan. 24, 6:00 PM Boys Northeast Golden Knights Wayland Warriors Valley Forum II
Jan. 24, 6:40 PM Boys Pope Francis Cardinals St. John's Shrewsbury Pioneers Olympia Center
Jan. 24, 7:00 PM Girls Westford Academy Grey Ghosts Wayland/Weston WarCats Pratt School Rink
Jan. 24, 7:10 PM Boys Shawsheen Rams Essex Tech Hawks Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 24, 8:30 PM Boys Minnechaug Falcons Westfield Bombers Olympia Center
Jan. 25, 5:00 PM Girls Auburn Rockets Longmeadow Lancers Horgan Skating Arena
Jan. 25, 5:40 PM Girls Notre Dame Academy Hingham Cougars Pembroke Titans Rockland Arena
Jan. 25, 8:00 PM Boys East Bridgewater Vikings Cardinal Spellman Cardinals Bridgewater Ice Arena
Jan. 25, 8:00 PM Boys Auburn/Millbury Rockets Leominster Blue Devils Horgan Skating Arena
Jan. 25, 8:00 PM Boys Newton South Lions Dracut Middies John A. Ryan Arena
Jan. 25, 8:30 PM Boys Belchertown Orioles Greenfield Green Wave Mullins Center