Date & Time |
Division |
Home |
Away |
Venue |
Feb. 28, 3:20 PM |
Girls |
(2) Marshfield Rams |
(1) NSA - Norwell, Scituate, Abington Clippers |
The Bog |
Feb. 28, 5:00 PM |
Girls |
(6) Nauset/Monomoy Warriors |
(1) Dennis-Yarmouth Dolphins |
Charles Moore Arena |
Feb. 28, 5:15 PM |
Girls |
(10) Falmouth Clippers |
(2) Newburyport Clippers |
Falmouth Ice Arena |
Feb. 28, 5:30 PM |
Girls |
(5) Sandwich Lady Knights |
(1) Stoneham/Wilmington Spartans |
Gallo Arena |
Feb. 28, 6:10 PM |
Girls |
(5) Burlington Red Devils |
(1) Medway/Ashland Mustangs |
Burlington Ice Palace |
Feb. 28, 7:00 PM |
Girls |
(2) Walpole Timberwolves |
(6) Gloucester Fishermen |
Cadillac Ice Arena |
Feb. 28, 7:00 PM |
Girls |
(3) Milton Wildcats |
(0) Norwood Mustangs |
Ulin Memorial Rink |
Feb. 28, 7:00 PM |
Girls |
(4) King Philip Warriors |
(3) Medfield Warriors |
Foxboro Sports Center |
Feb. 28, 7:30 PM |
Girls |
(4) Westwood Wolverines |
(0) Woburn Tanners |
Canton Ice House |
Feb. 29, 3:00 PM |
Girls |
(2) Dedham Marauders |
(3) Martha's Vineyard Vineyarders |
Bajko Memorial Rink |
Feb. 29, 4:15 PM |
Girls |
(3) Plymouth Blue Eagles |
(1) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers |
Gallo Arena |
Feb. 29, 5:00 PM |
Girls |
(2) Canton Bulldogs |
(1) Hanover Hawks |
Metropolis Ice Rink |
Feb. 29, 5:00 PM |
Girls |
(5) Pembroke Titans |
(0) Whitman-Hanson/Silver Lake Panthers |
Hobomock Arena |
Feb. 29, 5:10 PM |
Girls |
(5) Duxbury Dragons |
(1) Latin Academy/Fontbonne Dragons |
The Bog |
Feb. 29, 6:30 PM |
Girls |
(1) Longmeadow Lancers |
(3) Leominster Blue Devils |
Olympia Center |
Feb. 29, 7:00 PM |
Girls |
(6) Algonquin/Hudson Titans |
(0) Auburn Rockets |
New England Sports Center |
Mar. 2, 12:00 PM |
Girls |
(4) Milton Wildcats |
(3) Pembroke Titans |
Hobomock Arena |
Mar. 2, 1:00 PM |
Girls |
(4) Duxbury Dragons |
(1) Gloucester Fishermen |
The Bog |
Mar. 2, 2:20 PM |
Girls |
(8) Burlington Red Devils |
(0) Plymouth Blue Eagles |
Burlington Ice Palace |
Mar. 2, 4:00 PM |
Girls |
(5) Falmouth Clippers |
(2) King Philip Warriors |
Falmouth Ice Arena |
Mar. 2, 5:30 PM |
Girls |
(0) Martha's Vineyard Vineyarders |
(3) Algonquin/Hudson Titans |
New England Sports Center |
Mar. 3, 3:20 PM |
Girls |
(4) Marshfield Rams |
(1) Leominster Blue Devils |
The Bog |
Mar. 3, 4:30 PM |
Girls |
(4) Nauset/Monomoy Warriors |
(0) Sandwich Lady Knights |
Charles Moore Arena |
Mar. 3, 7:20 PM |
Girls |
(0) Westwood Wolverines |
(2) Canton Bulldogs |
Zapustas Arena |
Mar. 6, 5:30 PM |
Girls |
(2) Duxbury Dragons |
(1) Milton Wildcats |
The Bog |
Mar. 6, 7:50 PM |
Girls |
(1) Nauset/Monomoy Warriors |
(2) Algonquin/Hudson Titans |
The Bog |
Mar. 7, 5:30 PM |
Girls |
(4) Falmouth Clippers |
(3) Canton Bulldogs |
The Bog |
Mar. 7, 7:30 PM |
Girls |
(0) Burlington Red Devils |
(2) Marshfield Rams |
John A. Ryan Arena |
Mar. 9, 5:00 PM |
Girls |
(3) Duxbury Dragons |
(1) Algonquin/Hudson Titans |
Loring Arena |
Mar. 10, 7:30 PM |
Girls |
(2) Falmouth Clippers |
(0) Marshfield Rams |
Gallo Arena |
Mar. 17, 1:00 PM |
Girls |
(4) Duxbury Dragons |
(0) Falmouth Clippers |
TD Garden |