Oct. 26, 4:00 PM
US Development Team
Team USA
Dec. 18, 6:00 PM Boys
Dec. 21, 6:00 PM Boys
Dec. 24, 12:00 PM Boys
Dec. 27, 5:00 PM Boys
Dec. 28 (Time TBA) Boys
AP / St. Mary's
Dec. 31, 2:00 PM Boys
Jan. 4, 3:30 PM Boys
Jan. 6, 6:40 PM Boys
Jan. 11, 6:00 PM Boys
Jan. 13, 5:00 PM Boys
Jan. 18, 6:00 PM Boys
Jan. 20 (Time TBA) Boys
Jan. 25, 3:30 PM Boys
Jan. 27, 5:20 PM Boys
Jan. 29, 6:00 PM Boys
Feb. 1 (Time TBA) Boys
Feb. 9 (Time TBA) Boys
Feb. 10, 6:00 PM Boys
Feb. 12, 6:00 PM Boys
Feb. 15 (Time TBA) Boys
TBD
Feb. 17 (Time TBA) Boys
TBD
Feb. 19 (Time TBA) Boys
TBD
Full Schedule
>
<

MIAA Massachusetts High School Hockey

Week of January 19, 2019 View Tournaments

Date & Time Division Home Away Venue
Jan. 25, 8:00 PM Boys (4) East Bridgewater Vikings (1) Cardinal Spellman Cardinals Bridgewater Ice Arena
Jan. 25, 8:00 PM Boys (4) Auburn/Millbury Rockets (3) Leominster Blue Devils Horgan Skating Arena
Jan. 25, 8:00 PM Boys (2) Newton South Lions (5) Dracut/Tyngsboro Middies John A. Ryan Arena
Jan. 25, 5:40 PM Girls (3) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars (5) Pembroke Titans Rockland Arena
Jan. 25, 5:00 PM Girls (0) Auburn Rockets (9) Longmeadow Lancers Horgan Skating Arena
Jan. 24, 8:30 PM Boys (2) Minnechaug Falcons (2) Westfield Bombers Olympia Center
Jan. 24, 7:10 PM Boys (2) Shawsheen Rams (1) Essex Tech Hawks Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 24, 7:00 PM Girls (7) Westford Academy Grey Ghosts (3) Wayland/Weston WarCats Pratt School Rink
Jan. 24, 6:40 PM Boys (4) Pope Francis Cardinals (2) St. John's Shrewsbury Pioneers Olympia Center
Jan. 24, 6:00 PM Boys (1) Northeast Golden Knights (8) Wayland Warriors Valley Forum II
Jan. 24, 4:00 PM Girls (5) Ursuline Academy Bears (3) Norwood Mustangs Jim Roche Community Arena
Jan. 23, 8:15 PM Boys (4) Swampscott Big Blue (4) Lynn Jets O'Keefe Athletic Center Salem State
Jan. 23, 8:10 PM Boys (3) Ashland Clockers (1) Medway Mustangs Loring Arena
Jan. 23, 8:05 PM Boys (2) Amesbury Indians (1) Rockport/Manchester Essex Vikings Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 23, 8:00 PM Boys (0) Wellesley Raiders (1) Concord-Carlisle Patriots Babson Skating Center
Jan. 23, 8:00 PM Boys (6) Sandwich Blue Knights (3) Plymouth South Panthers Gallo Arena
Jan. 23, 8:00 PM Girls (4) Walpole Rebels (1) Needham Rockets Rodman Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (6) Diman Bengals (2) Upper Cape Tech Rams Driscoll Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (3) Westboro Rangers (4) Grafton/BVT Indians NorthStar Youth Forum
Jan. 23, 8:00 PM Boys (0) Wakefield Warriors (4) Stoneham Spartans Ristuccia Memorial Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (2) Franklin Panthers (3) Canton Bulldogs Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 8:00 PM Boys (4) Minuteman Mustangs (7) Shawsheen Rams Valley Sports Arena
Jan. 23, 8:00 PM Girls (13) Matignon Warriors (0) Latin Academy/Fontbonne Dragons Stoneham Arena
Jan. 23, 8:00 PM Girls (1) St. Mary's Lynn Spartans (1) Stoneham Spartans Connery Memorial Arena
Jan. 23, 7:50 PM Girls (2) Marshfield Rams (0) Weymouth Wildcats Hobomock Arena
Jan. 23, 7:45 PM Girls (2) Dedham Marauders (4) Canton Bulldogs Noble & Greenough School
Jan. 23, 7:40 PM Girls (3) Natick Red Hawks (0) Brookline Warriors Chase Arena
Jan. 23, 7:40 PM Boys (6) Norwell Clippers (1) Abington Green Wave The Bog
Jan. 23, 7:30 PM Boys (0) Cardinal Spellman Cardinals (5) Lowell Catholic Crusaders Zapustas Arena
Jan. 23, 7:30 PM Boys (5) Plymouth North Eagles (1) Silver Lake Lakers Armstrong Arena
Jan. 23, 7:30 PM Girls (9) Leominster/St. Bernard's Blue Devils (0) Shawsheen Rams Wallace Civic Center
Jan. 23, 7:20 PM Boys (3) Foxboro Warriors (3) Taunton Tigers Foxboro Sports Center
Jan. 23, 7:20 PM Girls (3) Austin Prep Cougars (0) Archbishop Williams Bishops Stoneham Arena
Jan. 23, 7:15 PM Boys (0) Mt Everett Eagles (5) Chicopee Comp Colts Stewart Athletic Center
Jan. 23, 7:15 PM Girls (2) Barnstable Red Raiders (0) Plymouth Blue Eagles Kennedy Memorial Skating Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (7) Triton Vikings (0) North Reading Hornets Graf Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (5) Groton Dunstable Crusaders (1) Leominster Blue Devils Pratt School Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (3) Stoughton Black Knights (11) North Attleboro Red Rocketeers Asiaf Skating Arena
Jan. 23, 7:00 PM Girls (7) Dennis-Yarmouth Dolphins (2) Sandwich Lady Knights Tony Kent Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (3) North Quincy Red Raiders (0) Hanover Indians Quincy Youth Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Coyle & Cassidy Warriors (2) Bishop Feehan Shamrocks Raynham IcePlex
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Methuen Rangers (3) Billerica Indians Methuen High School Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (1) Haverhill Hillies (4) Acton-Boxboro Colonials Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (3) Attleboro Blue Bombardiers (5) Oliver Ames Tigers New England Sports Village
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Lincoln-Sudbury Warriors (1) North Andover Scarlet Knights New England Sports Center
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Watertown Raiders (1) Bedford Bucs John A. Ryan Arena
Jan. 23, 7:00 PM Boys (2) Drury Blue Devils (2) Southwick Rams Vietnam Veterans Memorial Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (1) Waltham Hawks (4) Boston Latin Wolf Pack Veterans Memorial Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (5) Easthampton Eagles (1) Ludlow Lions Lossone Rink
Jan. 23, 7:00 PM Girls (0) Milton Wildcats (6) Braintree Wamps Ulin Memorial Rink
Jan. 23, 7:00 PM Boys (5) Medford Mustangs (1) Beverly Panthers LoConte Rink
Jan. 23, 7:00 PM Girls (6) Billerica/Chelmsford Indians (0) Lincoln-Sudbury Warriors Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 23, 7:00 PM Girls (3) Reading Rockets (8) Tewksbury/Methuen Red Rangers Burbank Ice Arena
Jan. 23, 6:30 PM Boys (3) Marblehead Magicians (0) Danvers Falcons O'Keefe Athletic Center Salem State
Jan. 23, 6:30 PM Boys (3) Westwood Wolverines (2) Dover-Sherborn/Weston Raiders Canton Ice House
Jan. 23, 6:30 PM Boys (4) Auburn/Millbury Rockets (3) Wachusett Mountaineers Horgan Skating Arena
Jan. 23, 6:10 PM Boys (2) Pembroke Titans (2) Scituate Sailors Hobomock Arena
Jan. 23, 6:10 PM Boys (4) Shrewsbury Colonials (3) Lowell Red Raiders NorthStar Youth Forum
Jan. 23, 6:00 PM Boys (2) Blue Hills Warriors (3) Southeastern/West Bridgewater Hawks Canton Ice House
Jan. 23, 6:00 PM Boys (6) Tri County Cougars (2) South Shore Voc-Tech Vikings Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (6) Mansfield Hornets (3) King Philip Warriors Foxboro Sports Center
Jan. 23, 6:00 PM Boys (5) Rockland Bulldogs (2) East Bridgewater Vikings Rockland Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (3) Oakmont/Narragansett Spartans (1) Littleton/Bromfield Tigers Iorio Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (4) Nauset Warriors (3) Barnstable Red Raiders Charles Moore Arena
Jan. 23, 6:00 PM Girls (4) Melrose Red Raiders (3) Peabody/Lynnfield Tanners Flynn Memorial Rink
Jan. 23, 6:00 PM Boys (5) Needham Rockets (2) Walpole Rebels Babson Skating Center
Jan. 23, 6:00 PM Girls (5) Hingham Harborwomen (1) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers Pilgrim Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (7) Framingham Flyers (0) Newton North Tigers Loring Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (1) Malden Catholic Lancers (2) St. John's Prep Eagles Valley Forum II
Jan. 23, 6:00 PM girls (2) St. Peter Marian Guardians (3) Algonquin/Hudson Tomahawks Worcester Ice Center
Jan. 23, 6:00 PM Boys (9) Austin Prep Cougars (0) Matignon Warriors Stoneham Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (2) Durfee Hilltoppers (8) Wareham/Carver Vikings Driscoll Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (5) Hopkinton Hillers (1) Norton Lancers Navin Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (2) Brookline Warriors (5) Natick Red Hawks Walter Brown Arena
Jan. 23, 6:00 PM Boys (3) Cambridge Falcons (7) Newton South Lions Simoni Skating Rink
Jan. 23, 6:00 PM Boys (9) Gloucester Fishermen (0) Everett Crimson Tide Dorothy Talbot Rink
Jan. 23, 5:40 PM Boys (10) Mashpee/Monomoy Monarchs (1) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders Charles Moore Arena
Jan. 23, 5:30 PM Boys (2) Somerville Highlanders (2) Revere/Malden Patriots Allied Veterans Rink
Jan. 23, 5:30 PM Boys (3) Marlboro Panthers (4) Nashoba Chieftains Navin Arena
Jan. 23, 5:30 PM Boys (9) Hopedale/Millis Blue Raiders (3) Gardner/Murdock Wildcats Blackstone Valley Ice Arena
Jan. 23, 5:30 PM Boys (5) Braintree Wamps (2) Milton Wildcats Zapustas Arena
Jan. 23, 5:30 PM Boys (2) North Middlesex Patriots (1) Hudson Hawks Wallace Civic Center
Jan. 23, 5:25 PM Boys (2) St. Peter Marian Guardians (5) Brockton Boxers Hart Center
Jan. 23, 5:15 PM Boys (1) Peabody Tanners (5) Winthrop Vikings McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 23, 5:10 PM Boys (0) Chelmsford Lions (5) Xaverian Hawks Chelmsford Forum
Jan. 23, 5:00 PM Boys (2) Dennis-Yarmouth Dolphins (5) Marthas Vineyard Vineyarders Tony Kent Arena
Jan. 23, 5:00 PM Girls (5) Newton North/South Tigers (1) Framingham Flyers John A. Ryan Arena
Jan. 23, 5:00 PM Boys (1) Falmouth Clippers (4) Catholic Memorial Knights Falmouth Ice Arena
Jan. 23, 5:00 PM Girls (0) Waltham Hawks (1) Boston Latin Wolf Pack Veterans Memorial Rink
Jan. 23, 5:00 PM Boys (8) Bourne Canalmen (0) Apponequet/Connolly Lakers Gallo Arena
Jan. 23, 5:00 PM Boys (1) Middleboro/Hull Pirates (4) Cohasset Skippers Bridgewater Ice Arena
Jan. 23, 4:15 PM Girls (0) Concord-Carlisle Patriots (1) Acton-Boxboro Colonials The Edge Sports Center
Jan. 23, 4:05 PM Boys (2) Lexington Minutemen (5) Reading Rockets The Edge Sports Center
Jan. 23, 4:00 PM Boys (4) Medfield Warriors (1) Bellingham Blackhawks Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (2) Norwood Mustangs (3) King Philip Warriors Bajko Memorial Rink
Jan. 23, 4:00 PM Girls (5) Franklin Panthers (5) Westwood Wolverines Pirelli Veterans Arena
Jan. 23, 4:00 PM Boys (1) Somerset Berkley Raiders (3) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Driscoll Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (2) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers (7) Winthrop Vikings Raymond J. Bourque Arena
Jan. 23, 4:00 PM Boys (3) Greater New Bedford Vo-Tech Bears (2) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons Hetland Arena
Jan. 23, 4:00 PM Girls (0) Scituate Sailors (6) BMWORR Canalwomen Pilgrim Arena
Jan. 23, 3:50 PM Boys (0) Holliston Panthers (1) Dedham Marauders Blackstone Valley Ice Arena
Jan. 23, 3:30 PM Boys (1) St. John Paul II Lions (7) Nantucket Whalers Hyannis Youth and Community Center
Jan. 23, 3:30 PM Girls (4) Cohasset/Hanover Skippers (3) Norwell Clippers Connell Memorial Rink
Jan. 23, 3:00 PM Boys (6) Newburyport Clippers (1) Pentucket Sachems Graf Rink
Jan. 23, 3:00 PM Girls (1) St. Joseph Prep/Mount Alvernia The Phoenix (4) Cambridge/Somerville Falcons Warrior Ice Arena
Jan. 22, 8:30 PM Boys (7) Bellingham Blackhawks (5) Minuteman Mustangs Pirelli Veterans Arena
Jan. 22, 8:30 PM Boys (3) West Springfield Terriers (2) Agawam Brownies Olympia Center
Jan. 22, 6:30 PM Boys (2) Lunenburg/Ayer-Shirley Blue Knights (3) Worcester/Leicester Wildcats Wallace Civic Center
Jan. 22, 4:00 PM Girls (3) Woburn Tanners (0) Arlington Catholic Cougars O'Brien Arena
Jan. 21, 8:00 PM Boys (7) Winchester Sachems (1) Malden Catholic Lancers O'Brien Arena
Jan. 21, 8:00 PM Girls (1) Wakefield Warriors (4) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers Stoneham Arena
Jan. 21, 7:15 PM Boys (2) Mt Everett Eagles (9) Greenfield Green Wave Stewart Athletic Center
Jan. 21, 7:00 PM Boys (1) Hudson Hawks (5) Westboro Rangers New England Sports Center
Jan. 21, 7:00 PM Boys (2) Ashland Clockers (4) Brookline Warriors Loring Arena
Jan. 21, 6:00 PM Girls (0) Hingham Harborwomen (3) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars Pilgrim Arena
Jan. 21, 6:00 PM Boys (0) Saugus Sachems (5) Bishop Fenwick Crusaders Kasabuski Arena
Jan. 21, 6:00 PM Boys (0) Foxboro Warriors (2) North Attleboro Red Rocketeers Foxboro Sports Center
Jan. 21, 6:00 PM Boys (3) Melrose Red Raiders (3) St. John's Prep Eagles O'Brien Arena
Jan. 21, 6:00 PM Girls (3) Arlington Spy Ponders (5) Billerica/Chelmsford Indians Ed Burns Arena
Jan. 21, 6:00 PM Boys (2) Austin Prep Cougars (2) St. John's Shrewsbury Pioneers Stoneham Arena
Jan. 21, 5:45 PM Girls (4) Acton-Boxboro Colonials (2) Milton Wildcats Nashoba Valley Olympia
Jan. 21, 5:30 PM Boys (3) Lowell Red Raiders (2) Wayland Warriors Tsongas Center
Jan. 21, 5:30 PM Girls (1) Auburn Rockets (5) Framingham Flyers Horgan Skating Arena
Jan. 21, 5:30 PM Boys (4) Leominster Blue Devils (5) Marlboro Panthers Wallace Civic Center
Jan. 21, 5:25 PM girls (6) St. Peter Marian Guardians (0) Oakmont Spartans Worcester Ice Center
Jan. 21, 5:00 PM Boys (4) Nashoba Chieftains (1) Oakmont/Narragansett Spartans New England Sports Center
Jan. 21, 5:00 PM Girls (2) Falmouth Clippers (0) Plymouth Blue Eagles Falmouth Ice Arena
Jan. 21, 4:00 PM Boys (2) Mansfield Hornets (2) Franklin Panthers Foxboro Sports Center
Jan. 21, 4:00 PM Boys (0) Dennis-Yarmouth Dolphins (6) Nauset Warriors Tony Kent Arena
Jan. 21, 4:00 PM Boys (4) Hingham Harbormen (2) St. Mary's Lynn Spartans Pilgrim Arena
Jan. 21, 4:00 PM Boys (6) BC High Eagles (0) Burlington Red Devils O'Brien Arena
Jan. 21, 3:40 PM Girls (1) Wellesley Raiders (1) Walpole Rebels Babson Skating Center
Jan. 21, 3:30 PM Boys (6) Masconomet Chieftains (0) Beverly Panthers Haverhill Valley Forum
Jan. 21, 3:00 PM Girls (3) Matignon Warriors (0) Leominster/St. Bernard's Blue Devils Emmons Horrigan O'Neill Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (0) Gardner/Murdock Wildcats (8) Assabet Aztecs Veterans Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (3) Falmouth Clippers (2) Waltham Hawks Falmouth Ice Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (6) Oliver Ames Tigers (1) Coyle & Cassidy Warriors Asiaf Skating Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (2) Milton Wildcats (2) Norwood Mustangs Ulin Memorial Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (6) Wareham/Carver Vikings (2) Durfee Hilltoppers Gallo Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (2) Wachusett Mountaineers (4) Shrewsbury Colonials NorthStar Youth Forum
Jan. 21, 3:00 PM Boys (4) Diman Bengals (6) Apponequet/Connolly Lakers Driscoll Arena
Jan. 21, 3:00 PM Boys (1) Chicopee Comp Colts (3) Belchertown Orioles Fitzpatrick Rink
Jan. 21, 3:00 PM Boys (1) Triton Vikings (3) Wellesley Raiders Graf Rink
Jan. 21, 2:30 PM Girls (7) Boston Latin Wolf Pack (1) Latin Academy/Fontbonne Dragons Murphy Memorial Rink
Jan. 21, 2:30 PM Boys (2) Bishop Feehan Shamrocks (6) Medfield Warriors New England Sports Village
Jan. 21, 2:30 PM Boys (1) Dartmouth Indians (5) Bourne Canalmen Hetland Arena
Jan. 21, 2:30 PM Boys (2) Bishop Guertin (N.H.) (3) Arlington Catholic Cougars Ice Center Rink
Jan. 21, 2:30 PM Boys (4) Chicopee Pacers (4) South Hadley/Holyoke Tigers Smead Arena at Blunt Park
Jan. 21, 2:00 PM Boys (3) Duxbury Dragons (0) Marshfield Rams The Bog
Jan. 21, 2:00 PM Boys (3) Xaverian Hawks (0) Belmont Marauders O'Brien Arena
Jan. 21, 2:00 PM Girls (5) Dennis-Yarmouth Dolphins (1) Cape Cod Furies Tony Kent Arena
Jan. 21, 2:00 PM Girls (1) Lexington Minutemen (3) St. Mary's Lynn Spartans The Edge Sports Center
Jan. 21, 2:00 PM Boys (6) North Andover Scarlet Knights (0) Methuen Rangers Brooks School Rink
Jan. 21, 2:00 PM Girls (1) Shawsheen Rams (4) Norwood Mustangs Janas Memorial Rink
Jan. 21, 2:00 PM Boys (3) Canton Bulldogs (1) Newburyport Clippers Canton Ice House
Jan. 21, 2:00 PM Boys (4) Southeastern/West Bridgewater Hawks (3) Cohasset Skippers Raynham IcePlex
Jan. 21, 2:00 PM Boys (6) Hanover Indians (2) Plymouth South Panthers Hobomock Arena
Jan. 21, 2:00 PM Boys (6) Newton North Tigers (2) Brockton Boxers John A. Ryan Arena
Jan. 21, 1:30 PM Girls (2) Wilmington Wildcats (1) Bishop Fenwick Crusaders Ristuccia Memorial Arena
Jan. 21, 1:30 PM Boys (2) Tewksbury Redmen (2) Westford Academy Grey Ghosts Breakaway Ice Center
Jan. 21, 1:30 PM Boys (1) North Middlesex Patriots (8) Groton Dunstable Crusaders Wallace Civic Center
Jan. 21, 1:30 PM Boys (5) Whitman-Hanson Panthers (1) Rockland Bulldogs Rockland Arena
Jan. 21, 1:00 PM Boys (1) Northbridge Rams (0) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders New England Sports Center
Jan. 21, 1:00 PM Boys (1) Algonquin Tomahawks (5) Lincoln-Sudbury Warriors NorthStar Youth Forum
Jan. 21, 1:00 PM Boys (6) Lowell Catholic Crusaders (1) St. Joseph Prep The Phoenix Chelmsford Forum
Jan. 21, 12:30 PM Girls (1) Archbishop Williams Bishops (7) Natick Red Hawks Zapustas Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (4) Catholic Memorial Knights (3) Reading Rockets O'Brien Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (2) Stoneham Spartans (1) Cambridge Falcons Stoneham Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (5) Hamilton-Wenham Generals (2) Swampscott Big Blue Johnson Hockey Rink
Jan. 21, 12:00 PM Girls (3) Newton North/South Tigers (0) Ursuline Academy Bears John A. Ryan Arena
Jan. 21, 12:00 PM Boys (0) Rockport/Manchester Essex Vikings (4) Nashoba Tech Vikings Dorothy Talbot Rink
Jan. 21, 12:00 PM Boys (0) Shawsheen Rams (4) Northeast Golden Knights Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 21, 12:00 PM Boys (0) Ludlow Lions (5) Minnechaug Falcons Olympia Center
Jan. 21, 12:00 PM Boys (1) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs (1) Plymouth North Eagles Travis Roy Arena at Tabor Academy
Jan. 21, 12:00 PM Girls (5) Quincy/North Quincy Red Raiders (10) Winchester Sachems Quincy Youth Arena
Jan. 21, 12:00 PM Girls (6) Medford/Malden Mustangs (2) Watertown Raiders LoConte Rink
Jan. 21, 12:00 PM Girls (7) Duxbury Dragons (2) Marshfield Rams The Bog
Jan. 21, 10:20 AM Boys (3) Silver Lake Lakers (1) Bridgewater-Raynham Trojans Hobomock Arena
Jan. 21, 10:00 AM Boys (1) Longmeadow Lancers (0) Auburn/Millbury Rockets Hallenborg Memorial Pavilion
Jan. 21, 10:00 AM Boys (7) Quincy Presidents (2) Pembroke Titans Quincy Youth Arena
Jan. 20, 1:40 PM Girls (1) Sandwich Lady Knights (3) Franklin Panthers Gallo Arena
Jan. 20, 12:00 PM Girls (0) Scituate Sailors (3) BMWORR Canalwomen Martha's Vineyard Arena
Jan. 19, 8:30 PM Boys (5) Wareham/Carver Vikings (2) Old Rochester/Fairhaven Bulldogs Gallo Arena
Jan. 19, 8:10 PM Boys (3) Natick Red Hawks (1) Wellesley Raiders Chase Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (2) Bedford Bucs (9) Dracut/Tyngsboro Middies The Edge Sports Center
Jan. 19, 8:00 PM Boys (0) Matignon Warriors (6) St. Mary's Lynn Spartans Stoneham Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (4) Cohasset Skippers (1) Abington Green Wave Connell Memorial Rink
Jan. 19, 8:00 PM Boys (0) Cape Tech/Cape Cod Academy Crusaders (8) Southeastern/West Bridgewater Hawks Charles Moore Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (3) Blue Hills Warriors (4) Diman Bengals Zapustas Arena
Jan. 19, 8:00 PM Boys (2) Rockport/Manchester Essex Vikings (2) Hamilton-Wenham Generals Dorothy Talbot Rink
Jan. 19, 8:00 PM Boys (12) Canton Bulldogs (2) Stoughton Black Knights Canton Ice House
Jan. 19, 7:40 PM Boys (6) Archbishop Williams Bishops (4) Lowell Catholic Crusaders Canton Sportsplex
Jan. 19, 7:35 PM Boys (2) Masconomet Chieftains (0) Newburyport Clippers Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 19, 7:30 PM Boys (1) Acton-Boxboro Colonials (1) Central Catholic Raiders Nashoba Valley Olympia
Jan. 19, 7:30 PM Girls (0) Lincoln-Sudbury Warriors (4) Westford Academy Grey Ghosts New England Sports Center
Jan. 19, 7:30 PM Boys (5) Barnstable Red Raiders (3) Falmouth Clippers Kennedy Memorial Skating Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (0) Everett Crimson Tide (5) Somerville Highlanders Allied Veterans Rink
Jan. 19, 7:00 PM Girls (7) Andover Golden Warriors (1) Central Catholic Raiders Breakaway Ice Center
Jan. 19, 7:00 PM Girls (2) Martha's Vineyard Vineyarders (6) Scituate Sailors Martha's Vineyard Arena
Jan. 19, 7:00 PM Boys (2) Norwood Mustangs (2) Medfield Warriors Rodman Arena
Jan. 19, 7:00 PM Girls (6) Brookline Warriors (3) Framingham Flyers Walter Brown Arena
Jan. 19, 7:00 PM Boys (1) Haverhill Hillies (7) Tewksbury Redmen Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (3) Notre Dame (Conn.) (3) Bishop Fenwick Crusaders McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (1) Milton Wildcats (4) Walpole Rebels Ulin Memorial Rink
Jan. 19, 7:00 PM Boys (9) Drury Blue Devils (1) Mt Everett Eagles Vietnam Veterans Memorial Rink
Jan. 19, 6:50 PM Girls (3) Marshfield Rams (7) Dennis-Yarmouth Dolphins Hobomock Arena
Jan. 19, 6:40 PM Boys (4) Quincy Presidents (0) Bridgewater-Raynham Trojans Quincy Youth Arena
Jan. 19, 6:40 PM Girls (2) Beverly/Danvers/Ipswich Panthers (4) HPNA Hillies Raymond J. Bourque Arena
Jan. 19, 6:40 PM Boys (6) Sacred Heart Saints (1) Tri County Cougars The Bog
Jan. 19, 6:30 PM Boys (4) Medway Mustangs (2) Norton Lancers Pirelli Veterans Arena
Jan. 19, 6:30 PM Boys (7) Bourne Canalmen (0) Somerset Berkley Raiders Gallo Arena
Jan. 19, 6:10 PM Girls (3) Wellesley Raiders (1) Natick Red Hawks Babson Skating Center
Jan. 19, 6:00 PM Boys (3) Concord-Carlisle Patriots (6) Lincoln-Sudbury Warriors The Edge Sports Center
Jan. 19, 6:00 PM Boys (0) Dennis-Yarmouth Dolphins (8) Marshfield Rams Tony Kent Arena
Jan. 19, 6:00 PM Girls (0) Cape Cod Furies (8) Sandwich Lady Knights Charles Moore Arena
Jan. 19, 6:00 PM Girls (2) Canton Bulldogs (2) Medway/Ashland Mustangs Canton Ice House
Jan. 19, 6:00 PM Boys (4) Burlington Red Devils (4) Reading Rockets Burlington Ice Palace
Jan. 19, 6:00 PM Boys (6) Gloucester Fishermen (5) Lynn Jets Dorothy Talbot Rink
Jan. 19, 6:00 PM Boys (2) Wayland Warriors (2) Cambridge Falcons New England Sports Center
Jan. 19, 6:00 PM Boys (4) Oakmont/Narragansett Spartans (2) Fitchburg/Monty Tech Red Raiders Iorio Arena
Jan. 19, 6:00 PM Boys (4) Stoneham Spartans (0) Woburn Tanners Stoneham Arena
Jan. 19, 5:40 PM Boys (0) Rockland Bulldogs (7) Norwell Clippers Rockland Arena
Jan. 19, 5:40 PM Boys (0) Chelmsford Lions (4) Westford Academy Grey Ghosts Chelmsford Forum
Jan. 19, 5:30 PM Boys (4) St. John Paul II Lions (1) Cardinal Spellman Cardinals Hyannis Youth and Community Center
Jan. 19, 5:10 PM Boys (10) Framingham Flyers (0) Brookline Warriors Loring Arena
Jan. 19, 5:10 PM Boys (4) Assabet Aztecs (1) Hopedale/Millis Blue Raiders Navin Arena
Jan. 19, 5:00 PM Boys (2) Scituate Sailors (3) Plymouth North Eagles Hobomock Arena
Jan. 19, 5:00 PM Boys (6) Auburn/Millbury Rockets (3) Nashoba Chieftains Horgan Skating Arena
Jan. 19, 5:00 PM Girls (1) Weymouth Wildcats (4) Braintree Wamps Connell Memorial Rink
Jan. 19, 5:00 PM Girls (9) Tewksbury/Methuen Red Rangers (1) Concord-Carlisle Patriots Methuen High School Rink
Jan. 19, 5:00 PM Boys (2) Apponequet/Connolly Lakers (0) Dighton-Rehoboth/Seekonk Falcons Driscoll Arena
Jan. 19, 4:40 PM Boys (5) Duxbury Dragons (1) Silver Lake Lakers The Bog
Jan. 19, 4:40 PM Boys (1) East Boston Jets (9) Dedham Marauders Lt. Porrazzo Memorial Rink
Jan. 19, 4:40 PM Boys (6) Beverly Panthers (1) Peabody Tanners Raymond J. Bourque Arena
Jan. 19, 4:30 PM Boys (0) Sandwich Blue Knights (5) Nauset Warriors Gallo Arena
Jan. 19, 4:15 PM Boys (2) Newton South Lions (2) Lexington Minutemen John A. Ryan Arena
Jan. 19, 4:00 PM Girls (5) Peabody/Lynnfield Tanners (1) Marblehead Magicians McVann-O'Keefe Skating Rink
Jan. 19, 4:00 PM Boys (3) Pentucket Sachems (2) Amesbury Indians Veterans Memorial Ice Rink
Jan. 19, 4:00 PM Boys (1) Hopkinton Hillers (0) Holliston Panthers Navin Arena
Jan. 19, 4:00 PM Boys (2) Xaverian Hawks (6) BC High Eagles Canton Ice House
Jan. 19, 4:00 PM Girls (2) St. Mary's Lynn Spartans (0) Archbishop Williams Bishops Connery Memorial Arena
Jan. 19, 4:00 PM Girls (1) Stoughton Black Knights (6) Wayland/Weston WarCats Asiaf Skating Arena
Jan. 19, 4:00 PM Girls (1) Stoneham Spartans (2) Woburn Tanners Stoneham Arena
Jan. 19, 4:00 PM Girls (1) Burlington Red Devils (8) Reading Rockets Burlington Ice Palace
Jan. 19, 3:40 PM Boys (2) South Shore Voc-Tech Vikings (5) Upper Cape Tech Rams Rockland Arena
Jan. 19, 3:10 PM Boys (9) Hanover Indians (1) Pembroke Titans Hobomock Arena
Jan. 19, 3:00 PM Boys (5) Longmeadow Lancers (2) Newton North Tigers Olympia Center
Jan. 19, 3:00 PM Boys (5) Ashland Clockers (5) Westwood Wolverines Loring Arena
Jan. 19, 3:00 PM Girls (2) Barnstable Red Raiders (2) Falmouth Clippers Kennedy Memorial Skating Rink
Jan. 19, 3:00 PM Boys (4) Dartmouth Indians (3) Cranston West (R.I.) Hetland Arena
Jan. 19, 2:45 PM Boys (6) Braintree Wamps (1) Weymouth Wildcats Zapustas Arena
Jan. 19, 2:40 PM Girls (3) Duxbury Dragons (2) Notre Dame Academy (Hingham) Cougars The Bog
Jan. 19, 2:40 PM Boys (0) Danvers Falcons (1) Medford Mustangs Raymond J. Bourque Arena
Jan. 19, 2:20 PM Girls (0) Wilmington Wildcats (2) Winchester Sachems Ristuccia Memorial Arena
Jan. 19, 2:20 PM Girls (2) Watertown Raiders (3) Lexington Minutemen John A. Ryan Arena
Jan. 19, 2:00 PM Boys (4) Triton Vikings (3) Lynnfield Pioneers Graf Rink
Jan. 19, 2:00 PM Boys (7) St. John's Shrewsbury Pioneers (2) Arlington Catholic Cougars New England Sports Center
Jan. 19, 2:00 PM Girls (0) Oakmont Spartans (4) Bishop Fenwick Crusaders Gardner Veterans Skating Rink
Jan. 19, 2:00 PM Boys (2) Andover Golden Warriors (2) Waltham Hawks Lawrence Valley Forum
Jan. 19, 2:00 PM Boys (2) Taunton Tigers (9) Oliver Ames Tigers Aleixo Arena
Jan. 19, 1:30 PM Boys (3) Worcester/Leicester Wildcats (1) Littleton/Bromfield Tigers Buffone Arena
Jan. 19, 1:30 PM Boys (3) Winthrop Vikings (1) Saugus Sachems Larsen Rink
Jan. 19, 1:20 PM Boys (4) Pope Francis Cardinals (0) Austin Prep Cougars Olympia Center
Jan. 19, 1:00 PM Boys (3) Northeast Golden Knights (1) Nashoba Tech Vikings Valley Forum II
Jan. 19, 1:00 PM Girls (0) Belmont Marauders (3) Melrose Red Raiders Skip Viglirolo Rink
Jan. 19, 1:00 PM Girls (6) Bishop Stang Spartans (2) St. Peter Marian Guardians Hetland Arena
Jan. 19, 1:00 PM Boys (1) Marthas Vineyard Vineyarders (3) Bishop Stang Spartans Martha's Vineyard Arena
Jan. 19, 12:45 PM Girls (5) Cohasset/Hanover Skippers (2) Whitman-Hanson/Silver-Lake Panthers Zapustas Arena
Jan. 19, 12:30 PM Boys (5) Middleboro/Hull Pirates (1) East Bridgewater Vikings Bridgewater Ice Arena
Jan. 19, 12:30 PM Boys (3) Swampscott Big Blue (2) Revere/Malden Patriots O'Keefe Athletic Center Salem State
Jan. 19, 12:20 PM Boys (1) Watertown Raiders (1) Essex Tech Hawks John A. Ryan Arena
Jan. 19, 12:00 PM Boys (0) Wilmington Wildcats (4) Winchester Sachems Ristuccia Memorial Arena
Jan. 19, 11:45 AM Boys (4) Melrose Red Raiders (1) Belmont Marauders Kasabuski Arena